Współpraca

Mam na imię Katarzyna. Jestem mamą dwóch dorosłych synów. Kobietą mającą niepohamowany apetyt na życie. Kocham  góry, jeziora i stare zamki.

Mój blog to spojrzenie na świat kosmetyczny, kulinarny ale nie tylko. Prezentuję tu również artykuły dekoracyjne (np świece) oraz suplementy. Znajdziecie tu migawki z moich  podróży oraz miejsca warte odwiedzenia.  Podpowiadam co ugotować na obiad oraz jakie kosmetyki powinny  znaleźć  się w kobiecej kosmetyczce. Ot ….taki typowo kobiecy światek.

Blog powstał w kwietniu 2013 roku.Jestem otwarta na współprace. Gwarantuję rzetelną recenzję wraz ze zdjęciami oraz linkiem do strony, na której można zakupić produkty oraz umieszczenie na stałe podlinkowanego baneru.

Możliwe formy reklamy i współpracy:

  • artykuł sponsorowany
  •  wpis inspirowany
  • recenzja produktu
  • ambasadorka marki -udział w kampaniach reklamowych
  • barter
  • podróże (reklama ośrodków i hoteli)

Zapraszam do współpracy

Kontakt:

 katarzynawojcik@poczta.fm

 https://www.facebook.com/kasiatestuje

 Podgląd na moje statystyki

Wszystkie treści, które publikuję na tym blogu, są mojego autorstwa (chyba, że podpis i źródło świadczą inaczej). Zabrania się kopiowania oraz wykorzystywania zdjęć oraz tekstów(recenzji,postów) bez mojej wiedzy i zgody (podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170).
Nielegalne kopiowanie grozi pociągnięciem do odpowiedzialności karnej.

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

One comment

  1. Witaj, Bardzo dziękuję za odwiedziny. Widzę iż masz tu spory wachlarz konkretnych w temacie artykułów, na pewno zajrzę gdy będę szukała informacji na jakiś temat. Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny 🙂

Dodaj komentarz