ACNE MASK NovaClear-maseczka do cery tłustej i trądzikowej

Niedawno pisałam jak sprawdził się u mnie preparat punktowy NovaClear, Acne Spot Treatment. Komu umknął ten post, zapraszam TU . Preparat stosowałam wraz z maseczką ACNE NovaClear, o której dziś, szerzej Wam opowiem.

ACNE MASK – maseczka do cery tłustej i trądzikowej

Opis produktu
„Maseczka do twarzy, zalecana do codziennej pielęgnacji skóry tłustej, ze skłonnością do zmian trądzikowych. Zawarty w Acne Mask Silicon Complex absorbuje nadmiar łoju, oczyszcza pory z obumarłych komórek i toksyn nadając skórze zdrowy i świeży wygląd. InflacinŸ skutecznie łagodzi zaczerwienienia oraz zmiany zapalne na skórze. Kwas mlekowy odblokowuje pory i działa antybakteryjnie.”

Skład: Aqua, Silica, Benzyl Alcohol, Alcohol, Xan­than Gum, Triethanolamine, Disodium EDTA, Methylparaben, Tocopheryl Acetate, PEG-12 Glyceryl Distearate, PEG-23 Glyceryl Distearate, Lactic Acid, Mannitol, Lecithin, Sphingoli

ACNE MASK NovaClear, mieści się w niedużej, miękkiej tubce. W przypadku produktów do częstego stosowania -a takim jest ta maska- preferuję mniejsze opakowani, które zmieszczą się na półce pod lustrem w łaziance. Stosując preparaty ACNE  NovaClear ważna jest systematyczność, dlatego stawiam je w widocznym miejscu.

Konsystencją, maseczka przypomina opisany wcześniej preparat punktowy. Jest lekko żelowa i gesta.

Po nałożeniu na skórę, przyjemnie się rozprowadza i co ważne – nie spływa z niej. Maseczka do cery tłustej i trądzikowej po kilku minutach wysycha, tworząc szarą powłokę- taki, jakby delikatny film. Na tym etapie czujemy lekkie ściągniecie skóry. Nie jestem zwolenniczką masek, które trzeba spłukiwać. Nie lubię domywania twarzy z zaschniętej masy. ACNE MASK NovaClear pod tym względem, przyjemnie mnie zaskoczyła. Bardzo fajnie i szybko się ją zmywa.

Maseczka nie posiada zapachu.

 ACNE MASK NovaClear  stosowałam rano i wieczorem. Zauważyłam kilka bardzo istotnych zmian w wyglądzie mojej cery. Przede wszystkim, mniejsze świecenie się skóry, redukcje niedoskonałości i zmniejszenie widoczności porów. Maska odrobinę wysuszyła mi skórę, ale to normalne przy tego typu preparatach.

 

Zainteresowanych zakupem maseczki zapraszam http://diagnosis.pl

Produkt dostępny jest  w sklepie medycznym  https://admed24.pl/

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/acne-mask-novaclear-maseczka-do-cery-tlustej-i-tradzikowej/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: