Antybakteryjny krem do rąk Osmoza Care – moje odkrycie

DSCN2299

Ręce stanowią najważniejszą drogę przenoszenia chorobotwórczych mikroorganizmów. Dlatego też prawidłowa higiena rąk jest podstawową zasadą w zapobieganiu zakażeniom.To najbardziej skuteczny, tani i łatwo dostępny sposób zapobiegania zakażeniom, ale niestety najczęściej lekceważony.
Mycie rąk pod bieżącą, letnią wodą płynnym mydłem jest najważniejszą czynnością higieniczną.
Podstawowe mycie rąk przeprowadza się :
– po wejściu i przed wyjściem z miejsca pracy,
– po wyjściu z toalety,
– po wykonaniu prac porządkowych i czystościowych,
– przed spożywaniem posiłku,
– przed przystąpieniem do pielęgnacji dzieci i chorych,
– po zakończeniu czynności pielęgnacyjnych (higienicznych),
– przed dotykaniem żywności,
– przed karmieniem dzieci i chorych,
– po każdorazowym kontakcie z ziemią.(źródło abc.com.pl)

DSCN2197Co zrobić w sytuacji gdy nie mamy dostępu do wody?Wtedy z pomocą przychodzą nam preparaty antybakteryjne . Warto je też stosować w okresach, gdy zwiększa się zachorowalność na choroby układu oddechowego i pokarmowego.
Dziś zaprezentuje Wam produkt,który mnie oczarował.Jak wiecie moją pasją są góry.Uwielbiam treking.Na górskich szlakach na próżno szukać toalet czy ujęć wodnych.Wprawdzie wędrując po Czeskich górach widziałam ustawione toalety,ale o umyciu rąk można zapomnieć.Polecam dwa  wyjątkowe produkty,które zabrałam z sobą podczas ostatniej wyprawy.Antybakteryjny krem do rąk Osmoza Care,oraz Antybakteryjne chusteczki do rąk.

DSCN2279Antybakteryjny krem do rąk to dla mnie idealne rozwiązanie.Wybierając się na szlak staram się zabierać jak najmniej rzeczy do plecaka.Antybakteryjny krem do rąk Osmoza Care nie zajmuje dużo miejsca. Krem nie tylko działa antybakteryjnie.Doskonale nawilża i pielęgnuje dłonie.Produkt ma postać mleczka.Po zastosowaniu na dłoniach pozostawia wyczuwalny ochronny film.Deszcz czy wiatr już w górach już nie są tak uciążliwe dla skóry moich rąk.Opakowanie z wygodnym dozownikiem pozwala na  aplikacje odpowiedniej ilości produktu.Krem wcieramy w dłonie i już mamy czyste i zdezynfekowane ręce.Krem posiada piękny zapach,który długo utrzymuje się na dłoniach.Doskonały produkt,który sprawdzi się w każdej sytuacji.W  domu przy pielęgnacji niemowląt.Na spacerze.Na zakupach.W czasie podróży.Wcześniej nie spotkałam się z tego typu kremem. Oczarował mnie i zapach i działanie.Polecam wszystkim.

DSCN2304

Drugim świetnym produktem są chusteczki antybakteryjne w praktycznym opakowaniu,dzięki czemu nie wysychają.Bardzo dobrze nasączone.Nadają sie nie tylko do odkażania rąk ale i rożnych powierzchni takich jak  telefony czy dziecięce zabawki.Warto je mieć przy sobie.

DSCN2281

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/antybakteryjny-krem-do-rak-osmoza-care-moje-odkrycie/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

6 comments

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: