Antyperspirant Neutral, któremu mówię NIE

Miałam okazję brać udział w akcji testowania produktów Neutral. Otrzymałam szampon, żel pod prysznic, balsam do ciała, płyn do mycia rąk, antyperspirant oraz środki piorące. Te ostatnie świetnie się spisały ,natomiast najbardziej zawiódł mnie  Antyperspirant.

1416316028267

Producent o kosmetyku

Delikatny antyperspirant w kulce, zapewnia skuteczną ochronę przed poceniem i świeżość przez cały dzień. Antyperspirant ma neutralny dla skóry poziom pH, dzięki czemu nie zaburza jej naturalnego funkcjonowania i nie zawiera substancji zapachowych. Został przetestowany i zatwierdzony dermatologicznie. Jest polecany dla wszystkich osób z wrażliwą i skłonną do alergii skórą. 24-godzinny efekt. Zawiera glicerynę.

Cena: 14zł / 50ml

DSCN4784

Antyperspirant roll – on Neutral jak już wspomniałam nie przypadł mi do gustu pod wieloma względami.Posiada dziwną lepką konsystencję.która długo schnie i brudzi ubrania. Kulka strasznie się zacina,do tego stopnia,ze nie byłam w stanie normalnie używać dezodorantu.

.DSCN4783

Nie mam skłonności do nadmiernego pocenia.Ten antyperspirant nie spełnił swojej podstawowej funkcji – nie chronił przed poceniem.Jedyny plus to brak podrażnień  po stosowaniu.

W składzie znajdziemy  aluminium chlorohydrate, bardzo szkodliwy dla naszego zdrowia składnik kosmetyczny.

DSCN4782

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/antyperspirant-neutral-ktoremu-mowie-nie/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

10 comments

  1. Taki „bubel” i jeszcze do tańszych nie należy . Jak zwykle kosmetyki przy których robi się duże zamieszanie przeważnie są przereklamowane.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: