Antyperspiranty Rexona Active Shield Men

Pocenie to całkowicie naturalny proces. Przede wszystkim pocąc się, ochładzamy ciało. Ponadto pot uwalnia organizm od substancji toksycznych. Dba też o właściwą wilgotność skóry i dlatego wydzielamy go nawet zimą.  Sam pot jest bezwonny, jednak stanowi doskonałą pożywkę dla milionów bakterii, które znajdują się na naszej skórze.  Zapach potu staje się odstręczający dopiero wtedy, gdy częściowo rozłożą go bakterie bytujące na skórze. Nie lubimy zapachu potu, nie lubimy mokrych plam pod pachami. Jak więc czuć się świeżo,  bez uczucia dyskomfortu i skrępowania ,gdy żar leje się z nieba, albo gdy wyciskamy siódme poty w siłowni? Najważniejsza jest higiena i odpowiednia ochrona .

SAM_6665

Rexona Active Shield to zaawansowane antyperspiranty, które zapewniają długotrwałą świeżość, o krok wyprzedzając pocenie. Rexona Active Shield to zupełnie nowa, przełomowa technologia, która redukuje namnażanie bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu potu. Dodatek specjalnie wyselekcjonowanych olejków eterycznych wspomaga działanie antybakteryjne, zapewniając długotrwałą świeżość i ochronę.SAM_6671

Antyperspiranty Rexona Active Shield – dla niego Zapewniają 10 x większą ochronę przeciw bakteriom powodującym nieprzyjemny zapach.* Zawierają unikalną technologię łącząc działanie wysokiego stężenia soli antyperspiracyjnych z olejkami eterycznymi znanymi z właściwości antybakteryjnych. Ich wysoka skuteczność antyperspiracyjna została potwierdzona specjalistycznymi testami klinicznymi. Zawierają unikalną technologie kapsułek zapachowych Motionsense™. Gwarantują długotrwałe uczucie świeżości – aż do 48h po aplikacji antyperspirantu. Aplikacja: Antyperspirant należy stosować na czystą i suchą skórę. Spray należy przed użyciem wstrząsnąć i stosować z odległości 15 cm.  Produkty występują w 3 rodzajach aplikatorów: spray (150 ml), roll-on (50 ml) oraz sztyft (40 ml) w cenie: 11,69 zł.SAM_6670

Dziś zaprezentuję męską linię Rexona Active Shield. Tym razem w roli testera wystąpił mój mąż. Antyperspiranty Active Shield pojechały z nami w Tatry by tam, w ekstremalnych warunkach i  29 *C upale sprawdzić ich skuteczność.

SAM_6672

Aplikator w formie spray-u posiada wygodne zamknięcie. Aby zablokować opakowanie należy lekko przekręcić nakrętkę. Na temat opakowania typu roll-on nie będę się rozpisywać, bo chyba każdy je zna. Dodam tylko od siebie, że kulka działa bardzo płynnie i nie zacina się podczas aplikacji.

SAM_6668

Antyperspiranty Active Shield nie pozostawiają białych plam na odzieży. Antyperspirant w spray-u  nie pyli i nie dusi. Chroni przed przykrym zapachem i mokrymi plamami. Jest wydajny i poręczny.

Roll-on nie skleja pach i dosyć szybko się wchłania.

SAM_6667

Antyperspiranty Active Shield  posiadają przyjemny zapach, zapewniający przez cały dzień poczucie świeżości i komfortu. Cytrusowy zapach świeżej bergamotki dodaje energii męskiej mieszance aromatycznych ziół, ostrego aromatu zielonych drzew iglastych oraz naturalnej lawendy. Bursztyn, drzewo sandałowe i piżmo tworzą mocną bazę i prawdziwie męski zapach.

Antyperspiranty Active Shield doskonale spisały się podczas 20 km marszu,  mąż czuł się świeżo i komfortowo przez całą wyprawę. Z czystym sumieniem wystawiam im ocenę celującą.

 

 

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/antyperspiranty-rexona-active-shield-men/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

6 comments

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: