,,Biedronkowa” suszarka do paznokci

Podczas ostatnich zakupów w Biedronce zauważyłam suszarkę UV do paznokci.Marzyło mi się takie cudo od dawna.Cena bardzo przystępna-ok 14 zł była dodatkową zachętą do zakupu.Suszarki cieszyły się sporym zainteresowaniem klientek.Obejrzałam z grubsza pudełko,niestety nie miałam przy sobie okularów aby doczytać szczegóły odnośnie zasilania.Na pomoc personelu nie mogłam liczyć gdyż w mojej Biedronce wychodzą z założenia,że skoro to sklep samoobsługowy to klient powinien radzić  sobie sam.

Na opakowaniu za to wyraźnie widać było znaki jakość,certyfikat TUVReinland,bo klient musi mieć poczucie,że ma do czynienia z doskonałym produktem.

DSCN4751

Po rozpakowaniu ujrzałam małe urządzenie zasilane dwoma bateriami AA 1,5V.

DSCN4761

Pomalowałam paznokcie i położyłam na platformie i czekam aż urządzenie zacznie działać.Lekko przyciskam i dalej nic.Według producenta wystarczy położyć dłonie na platformie dociskowej a suszarka włączy się automatycznie.W praktyce nie wygląda to tak prosto. Dłoń nie zmieści się w platformie a jedynie trzy palce. Aby włączyć urządzenie potrzeba mocnego nacisku aż do bólu.Lekkie zwolnienie mocy powoduje natychmiastowe wyłączenie.W czasie suszenia trzeba cały czas naciskać na platformę.Niezbyt  komfortowe rozwiązanie.Mnie po minucie bolały palce.

DSCN4756

Przejdźmy teraz do działania.Nadmuch jest zbyt słaby aby dobrze wysuszyć pomalowane paznokcie.Włożyłam palce do urządzenia,suszyłam  około minuty. Niestety paznokcie były  mokre.Ponownie umieściłam paznokcie  na platformie, suszyłam  kolejną minutę  i ….lakier był dalej  miękki.Moja suszarka do włosów ustawiona na najniższym poziomie dmucha o niebo lepiej i suszy znacznie szybciej.

DSCN4760

Nie oszukujmy się, urządzenie zasilane jedynie dwoma „paluszkami” nie przyspieszy nam suszenia paznokci.Cena urządzenia jest niska,dlatego mogę przeboleć stratę tych kilku złotych.

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/biedronkowy-zakupktorego-nie-polecam/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

20 comments

  1. Za taką cenę wiele wymagać nie można 😉 przeczuwałam, że tak sprawa będzie wyglądać i się nie skusiłam na nią,;) wolę używać wysuszaczy do paznokci 😉 polecam 😉 mam różne , ale z Adosa jest superowy i w cenie 6.50 zł rewelacja 😉

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: