BINGO SPA żel zielony-żylaki,ciężkie nogi

Żylaki to jedna z najczęstszych chorób współczesnego świata. W Polsce boryka się z nią 10 mln osób, w tym aż 7,5 mln kobiet. Zarysowujące się pod skórą obrzmiałe niebieskawe naczynia to nie tylko problem estetyczny, ale przede wszystkim zdrowotny.Żylaki   są widoczne, tak że rozpoznanie ich jest proste. Najczęściej odczuwane dolegliwości to uczucie zmęczenia i ciężkości nóg, bóle stóp i goleni, nocne kurcze mięśni, uczucie obrzęku stóp i goleni, świąd skóry czy zespół niespokojnych nóg.

DSCN1388Do głównych czynników sprzyjających powstaniu żylaków kończyn dolnych należą:

  •     wiek – liczba chorych zwiększa się z wiekiem chorych,
  •     niektóre czynniki wrodzone – występowanie żylaków ma często charakter rodzinny, chociaż nie udowodniono, że jest to choroba dziedziczna,
  •     płeć – częściej chorują kobiety,
  •     wzrost – osoby wysokie częściej zapadają na żylaki,
  •     rodzaj wykonywanej pracy – długotrwałe przebywanie w pozycji stojącej,
  •     siedzący tryb życia i brak aktywności fizycznej.

Żel zielony BingoSpa do masażu i wcierania na ciężkie nogi, żylaki, kruche naczynka. Żel zawiera ekstrakt z kasztanowca, olejek miętowy, aloes oraz ekstrakt z miorzębu japońskiego. Charakteryzuje lekką konsystencją, po masażu całkowicie się wchłania, nie pozostawiając na skórze uczucia suchości.

DSCN1389Sposób użycia:  ok. 10 ml żelu BingoSpa wcierać w wybrane miejsce przez 2 – 3 min. Do masażu – niewielkie ilości żelu BingoSpa

Od dłuższego czasu borykam się z nieprzyjemnym uczuciem ciężkich nóg.Szczególnie objawy nasilają się gdy jadę samochodem lub długo siedzę. Pod kolanami zauważyłam małe niebieskie niteczki.Podobno żylaki należą do chorób dziedzicznych.Dlatego uważnie obserwujmy nasze nogi.W przypadku niewielkich problemów polecam  sprawdzony Żel zielony BingoSpa.Żel znajduje sie w sporym plastikowym opakowaniu. Po odkręceniu słoiczka naszym oczom ukazuję się gęsty,galaretowaty produkt.Żel po wsmarowaniu w skórę daje uczucie chłodu, odprężenia i ukojenia.Dobrze się wchłania, nie klei się do bielizny.Nie podrażnia.Żel trochę wysusza skórę,dlatego warto pamiętać o odpowiednim kremie lub balsamie nawilżającym.
Jego żelowa konsystencja sprawia, że jest bardzo wydajny. Ze względu na specyficzny zapach(miętowo-kamforowy) żel stosuję jedynie na noc. Stosowany do masażu szybko usuwa zmęczenie i daje uczucie odprężenia. Rano budzę się z lekkimi nogami.

Żel w cenie ok 15 zł do kupienia w sklepie Grota BryzaDSCN1410

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/bingo-spa-zel-zielony-zylakiciezkie-nogi/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

5 comments

  1. Dziękuję za konkretne info – z racji podobnych, do Twoich, problemów z nogami (uczucie dyskomfortu, ciężkości, zmęczenia, etc.) zainteresuję się tym specyfikiem 🙂

  2. sam kolor sprawia, że od patrzenia nogi mniej bolą! fajne produkty tej marki i dla każdego coś miłego zależnie od problemu 🙂 sole do moczenia stóp też są rewelacyjne!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: