Burger King zaprasza na urodzinowe atrakcje.

Do Restauracji  BURGER KING mam ogromny sentyment. Oficjalnie otwarcie  restauracji Burger King nastąpiło w roku 2007 w Galerii Złote Trasy w Warszawie . Jednak mało kto wie, że słynnego whoppera można było zjeść już w roku 1992  przy placu Zbawiciela, bo właśnie tam powstała pierwsza restauracja Burger King w Polsce. W latach dziewięćdziesiątych mało kto słyszał o Fast foodach.  Burger King znałam jedynie z opowieści siostry, która mieszkała w Warszawie. Dla mnie, mieszkanki małej mieściny to było coś egzotycznego a zarazem ekskluzywnego. Na samo wspomnienie pierwszej wyprawy na whoppera czule się uśmiecham.  Do dziś pamiętam jego smak. To było coś nowego, pierwszy w życiu burger smakował obłędnie. Chrupiące świeże warzywa i grillowane mięso wołowe zasmakowało mi na wiele lat. Pamiętam też radość dzieciaków z otrzymanej przy wejściu korony i balonika. Mój syn zachował tą koroną aż do mikołajkowej zabawy i zadawał szyku na balu w przedszkolu.Az trudno mi uwierzyć, że minęło już tyle lat.

WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ PONAD 60 LAT TEMU
W 1954 roku w Miami James McLamore i David Edgerton otwierają swoją pierwszą restaurację BURGER KING. Po zaledwie 3 latach do sprzedaży trafia WHOPPER®, sztandardowy burger który do dzisiaj cieszy się mianem kultowego.

W roku 1963 BURGER KING® otwiera pierwszą restaurację poza Stanami Zjednoczonymi – tym razem w Puerto Rico. Sześć lat później powstaje pierwsza restauracja w Kanadzie, a w kolejnych latach BURGER KING trafia do Europy – w 1975 roku zostaje otwarta restauracja w Madrycie, a w 1999 roku w Mediolanie.

17 maja 2007 prosto z Miami dotarł do Warszawy symboliczny ogień Burger King. Przywieziono go w tajemniczej walizce. To właśnie on nadaje grillowanym na nim burgerom niezwykły, oryginalny smak. Smak, za który goście na całym świecie tak uwielbiają Burger King. Dziś, w dniu 10 urodzin Burger King ma już 55 restauracji w kraju, a w każdej z nich króluje ogień.

Obecnie w Polsce działa nad  55 restauracji Burger King, a ja czekam na dzień kiedy pojawi się w mojej okolicy. Burger King to jedyna restauracja typu Fast food, która mi smakuje i którą odwiedzam z ogromną przyjemnością i z apetytem zjadam kultowego Whoppera.

 


Z okazji 10 urodzin BURGER KING w Polsce w dniach 27-28 na kultowy zestaw obowiązywała będzie promocja 2 w cenie 1.
To nie wszystkie urodzinowe atrakcje!
Dnia 28 maja w Warszawie w Restauracji BURGER KING przy ul Marszałkowskiej 53 na gości będzie czekała niespodzianka.

Promocyjny zestaw Whopper gościom podawał będzie znany piosenkarz Jeremi Sikorski.
We Wrocławiu przy ul Szewskiej gości restauracji będzie obsługiwał jego brat Artur Sikorski.

Wstąpcie i przekonajcie się, który z braci wygra pojedynek i sprzeda największa ilość promocyjnych zestawów Whopper?

Zaproście znajomych ! Warszawa kontra Wrocław ?  Wygrana zależy tylko od Was

 

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/burger-king-zaprasza-na-urodzinowe-atrakcje/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: