CelluBlue- recenzja tajemniczego, niebieskiego kapturka .

Pamiętacie zapewne post o tajemniczym niebieskim kapturku CelluBlue ?Zainteresowanych odsyłam TU.

logo

DSCN3305co to jest celluit?

Cellulit-(skórka pomarańczowa) – właściwa medyczna nazwa to lipodystrofia – nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, występujące razem z obrzękowo-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej. Pojawia się po okresie dojrzewania. Efektem jest nierówna i pofałdowana powierzchnia skóry ud, bioder, kolan, pośladków, ramion i sutków. Na skórze tych partii ciała mogą być widoczne guzki i zgrubienia, czasami mogą one powodować ból.Zmiany występują przede wszystkim wśród kobiet i młodych dziewcząt i powodowane są prawdopodobnie przez nadmiar estrogenów w ich organizmie.(wikipedia.org)

DSCN3319Jak CelluBlue oddziaływuje na skórę?
Masaż za pomocą CelluBlue naśladuje ruchy masażu palpate roll.
Zasysając fałdy skóry, CelluBlue pomaga wyzwolić lipolizę, czyli usuwanie tłuszczu z komórek tłuszczowych, oraz aktywować i optymalizować cyrkulację żylną i limfatyczną. Skóra staje się lepiej napięta!

DSCN3310CelluBlue jest wykonany jest z medycznego silikonu.Działa na zasadzie chińskiej bańki,wystarczy lekko naciąć i przysysa się do skóry. CelluBlue należy stosować na nawilżonej skórze aby urządzenie mogło się po niej łatwo przesuwać dlatego przed użyciem należy nałożyć krem lub oliwkę.Ja użyłam żelu antycellulitowego Drenfast.Przykładamy kapturek do skóry i w zależność od siły nacisku zasysamy skórę do środka.Następnie przesuwamy urządzenie wykonując masaż.

DSCN3311Na początku zalecam lekki ucisk,aby skóra się pomału przyzwyczajała.Przy zbyt mocnym mogą wystąpić zasinienia.Masujemy przez trzy minuty w górę i w dół a następnie przez minutę w prawo i lewo. Zataczamy koła nie odrywając urządzenia od ciała.Na zakończenie masażu należy w ciągu godzimy wypić litr wody.Pomaga to pozbyć sie toksyn i złogów tłuszczu z organizmu.Urządzenie myjemy  wodą z mydłem  ,wycieramy i chowamy do woreczka.
Na początku moja skóra bardzo się czerwieniała.To normalne gdyż następuje zwiększony przepływ krwi w miejscach objętych masażem. Nie mam dużego cellulitu,bałam się też zasinień dlatego wybrałam opcję z delikatnym zassaniem skóry.Po masażu odczuwałam też lekki ból w miejscu masowania.Po tygodniu,nieprzyjemne objawy ustąpiły,a skóra z każdym dniem robiła się wyraźnie napięta.Po czterech tygodniach systematycznego masażu z kapturkiem CelluBlue i żelem antycellulitowo – ujędrniającym  Drenfast moja skóra jest ładnie wyrównana i znacznie jędrniejsza.

Zapraszam na stronę internetowąhttp://www.cellublue.com/index_pl.html,  gdzie możecie dowiedzieć się więcej na temat urządzenia .

Strona sklepu .CelluBlue shop.cellublue.com/pl/  gdzie zakupicie CelluBlue

Profil CelluBlue na Facebooku https://www.facebook.com/Cellublue

 

 

 

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/cellublue-recenzja-niebieskiego-kapturka/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

6 comments

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: