Domowe lody jogurtowo-śmietanowe

Upały nie dopuszczają. W takie gorące wieczory lubię usiąść  wygodnie na kanapie z pucharkiem zimnych,domowych lodów. Włączyć ulubioną muzykę lub ciekawy program w tv i odpoczywać  od męczącego upału w chłodnym salonie.

SAM_2482

Składniki

  • 2 jogurty bałkańskie
  • garść owoców leśnych-jagody,jeżyny
  • 2 łyżki miodu
  • mały kubek śmietany-30 %

SAM_2491

Wykonanie

Jogurty, miód i część owoców wymieszać mikserem.Zamrażać mieszankę od 25 do 30 minut. Wymieszać mikserem i dodać ubitą śmietanę. Znów zamrażać na godzinę ,wyjąć przemieszać widelcem i ponownie zamrozić. Procedurę mieszania powtórzyć około 4-5 razy(5 godzin)Przed podaniem udekorować śmietaną i owocami.

SAM_2480

Podczas remontu naszego salonu powstał dylemat gdzie i na czym postawić telewizor? Pomysłów było kilka – powiesić go na ścianie, postawić na szafce lub stoliku a może wkomponować  w regał czy zabudowę ściany.Nie podobają mi się telewizory na ścianach.W ile w większych  salonach jakoś się prezentują to w  małych  taka opcja nie jest komfortowa dla oglądającego.Środek ekranu telewizora powinien znajdować się na wysokości oczu oglądającego.Ponieważ widz najczęściej siedzi na kanapie, czyli na  wysokość 110 cm od podłogi, najlepszym rozwiązaniem będzie stolik RTV.Do naszego salonu wybraliśmy mały ale użyteczny stolik który wyeksponował nasz sprzęt audio i video,oraz nadał naszej elektronice elegancji i lekkości.Jeśli szukacie nowoczesnego stolika o ciekawym designie proponuję odwiedzić sklep http://www.sklep.bestaudio.pl/meble-rtv-hi-fi/stoliki-rtv/

Pamiętajmy,że telewizor powinien stać na wysokości naszych oczu,wówczas oglądany obraz będzie odpowiednio ostry a nasze oko wychwyci wszystkie szczegóły ekranu. Mój dokładnie tak stoi dostarczając mi przyjemności oglądania,a zimne lody umilają mi dzisiejszy Kabaretowy Wieczór w TV.

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/domowe-lody-jogurtowo-smietanowe/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

10 comments

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: