Domowe wybielanie zębów preparatem Expert 38%, Dr. Martin Schwarz

Marzenia o pięknym i białym uśmiechu i zdrowych zębach towarzyszyły ludziom od dawna. Za czasów Rzymskiego panowania, pojawiła się moda na białe zęby, które miały być oznaką prestiżu społecznego. Sposób, w jaki je wybielano może jeżyć włos na głowie i obrzydzać. Mieszkańcy starożytnego imperium wierzyli, że wymarzoną barwę zapewni im płukanie ust moczem. Szkliwo czyszczono też pumeksem namoczonym w occie lub, spopielonymi kośćmi zwierząt i pokruszonymi muszlami. muszle. Nasze babcie czyściły zęby skórką chleba, solą, sodą, sproszkowaną kredą i węglem drzewnym.

Na szczęście dziś nie musimy sięgać po tak drastyczne metody, by olśniewać białym i zdrowym uśmiechem a oferowane obecnie metody wybielania zębów i gama produktów do tego przeznaczona są na tyle zróżnicowane, że każdy może wybrać coś dla siebie.

Nie każde zęby można wybielić samodzielnie. Zęby martwe po leczeniu kanałowym lub odbarwione w wyniku stosowania niektórych leków lepiej powierzyć stomatologom. Pamiętajmy również, że na skuteczność wybielania zębów ma wpływ nasz tryb życia. Picie dużych ilości mocnej herbaty, kawy lub czerwonego wina, palenie papierosów z pewnością niekorzystnie wpłynie na osiągnięty efekt.

Dr. Martin Schwarz
Przetestowałam dla Was preparat do wybielania zębów EXPERT 38% marki Dr. Martin Schwarz, o której pisały Cosmopolitan, Yahoo, Feeds Portal, i inne media.
Do przeprowadzenia wybielania zębów samodzielnie w domu użyłam preparatu Expert 38% oraz termokurczliwych nakładek na zęby Flexi Trays.

Wykonanie profesjonalnego wybielania zębów w domu metodą nakładową jest bardzo proste. Przed wykonaniem zabiegu należy wyleczyć wszystkie zmiany próchnicowe i usunąć płytkę nazębną.

Procedura wybielania
Wykonanie profesjonalnego wybielania zębów w domu metodą nakładową jest bardzo proste. Przed wykonaniem zabiegu należy wyleczyć wszystkie zmiany próchnicowe i usunąć płytkę nazębną.
Pierwszym krokiem jest dokładne wyczyszczenie wszystkich zębów. Następnie należy dopasować nakładki Flexi Trays do kształtu uzębienia. Zanurzamy nakładki w gorącej wodzie (o temperaturze ok 80 C) przez około 5 sekund. Nakładamy na zęby, dokładnie dociskając z obu stron łuku zębowego. Ukształtowane usztywniamy, umieszczając je na kilka sekund w lodowatej wodzie. Na suche nakładki, które pokrywają przednią część zębów, aplikujemy niewielką ilość preparatu (oko 0,1ml -0,5ml na każdy łuk zębowy). Nakładkę z żelem umieszczamy na suchych zębach i dociskamy. Nadmiar żelu, który wyciekł na dziąsła należy usunąć. Zabieg wybielania trwa 30 minut. Po tym czasie ściągamy i myjemy dokładnie szynę stomatologiczną lub nakładkę.

Dr. Martin Schwarz i rezultaty
Miałam już doświadczenie z preparatami do domowego wybielania zębów i z czystym sumieniem mogę polecić preparat do wybielania zębów Dr. Martin Schwarz EXPERT 38%. Już po pierwszym zastosowaniu preparatu, zauważyłam rozjaśnienie powstałych na zębach, osadów po kawie i herbacie. Kolejny zabieg wykonałam po dwóch dniach i tym razem było widać sporą różnicę w barwie

Spójrzmy na skład preparatu Dr. Martin Schwarz EXPERT 38% –Glycerol, Carbamide Peroxide, Water, Carbomer, Potassium Nitrate, EDTA, Menthol. Żel nie zawiera fluoru, więc jego stosowanie nie zwiększa ryzyka wystąpienia fluorozy. Preparat jest bezpieczny dla zębów i nie powoduje nadwrażliwości.

Dr. Martin Schwarz EXPERT 38% przeznaczony jest do cyklu zabiegów przeprowadzanych co 1-3 dni.  Żel zaleca się trzymać w lodówce i używać nie dłużej niż 12 dni. Preparat wystarcza na ok 5 aplikowań na oba łuki zębowe.

Produkty są łatwo dostępne, możemy je nabyć online poprzez witrynę Dr Martin Schwarz lub w gabinetach stomatologicznych i ortodontycznych.

 

 

 

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/domowe-wybielanie-zebow-preparatem-expert-38-dr-martin-schwarz/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

3 comments

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: