Dove,Invisible dry 48h Roll-on

Dobry i sprawdzony dezodorant lub antyperspirant i codzienne mycie to podstawa higieny.SAM_2590

Antyperspirant w kulce Dove Invisible Dry zawiera opatentowaną kombinację półprzeźroczystych składników antyperspiracyjnych, które zapewniają ochronę przed poceniem i przykrym zapachem przez 24 godziny i równocześnie redukują powstawanie białych śladów.

SAM_2589
Roll-on Invisible Dry ma lekki, delikatny zapach.
Podobnie jak inne antyperspiranty Dove nowy wariant Invisible Dry składa się w 1/4 z kremu nawilżającego. Pielęgnuje wrażliwą skórę pod pachami, która może być podrażniona na skutek różnych czynników, na przykład depilacji.
Antyperspiranty Dove Invisible Dry nie zawierają alkoholu i są przebadane dermatologicznie.
Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet. Zapewniają ochronę przed poceniem, redukcję białych śladów oraz piękną, gładką skórę pod pachami każdego dnia.

Cena: ok. 12 zł / 50 ml

Antypespirant Dove  posiada wygodny kulkowy aplikator,który nie zacina sie podczas stosowania.Plastikowe opakowanie stawiane”na głowie” zapewnia zużycie kosmetyku do końca,bez konieczności potrząsania aby zawartość spłynęła do aplikatora.

SAM_2584

Antyperspirant Dove to środek przeciw poceniu.Kosmetyk ma formę lekkiego płynu, którzy działa po naniesieniu go na skórę. Taki antyperspirant jest skuteczniejszy od sprayu,jedyny dyskomfort to konieczność odczekania chwilę po aplikacji aż produkt wyschnie.Dove antyperspirant jest bardzo delikatny dla skóry i można go nakładać tuż po depilacji.Dove,Invisible dry sprawdza się podczas codziennej ochrony przy normalnej potliwości.Nie próbowałam go w ekstremalnych warunkach.Nie próbowałam również sprawdzać, 48 godzinnej ochrony gdyż codzienny prysznic to u mnie podstawa higieny.

SAM_2587

Plusy

  • przyjemny zapach
  • nie pozostawia białych śladów
  • łatwy w aplikacji,
  • estetyczne i poręczne opakowanie
  • zapobiega poceniu się

Minusy

-za długo się wchłania

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/doveinvisible-dry-48h-roll-on/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

7 comments

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: