Ekologiczne świece Lanaline

Ostatni weekend przypomniał nam, że jesień zbliża się wielkimi krokami. Lało i wiało niczym w październiku. Trudno, trzeba się pomału przyzwyczajać do szarej i mokrej aury. Co zrobić, aby polubić deszczowe dni. Odpowiedz jest  proste – poszukać pozytywnych stron. Ja,na przykład, w takie dni mam więcej czasu na czytanie. Zapalam świece, zaparzam sobie filiżankę ulubionej, owocowej herbaty, i w spokoju mogę oddać się lekturze. Bardzo lubię świece, gdyż swoim zapachem i subtelnym, migocącym światłem poprawiają mi nastrój i uspakajają.

Kiedyś spotkałam się z opinią, że świece są szkodliwe dla zdrowia. Tak, to prawda. Podczas palenia świec wykonanych z wosku parafinowego, do powietrza mogą wydostawać się substancje szkodliwe dla naszego zdrowia. Jeżeli uwielbiamy spędzać wieczory przy świecach, najlepiej palić je przy otwartym oknie lub wybrać produkty wykonane z soi, z wosku pszczelego lub palmowego.Te produkty są całkowicie bezpieczne i nie wpływają na pogorszenie naszego stanu zdrowia. Są nieco droższe niż świeczki z wosku parafinowego, jednak warto wydać trochę więcej pieniędzy i uniknąć dyskomfortu wynikającego z używania trujących świeczek. Woski naturalne sojowe i palmowe charakteryzują się tym, iż są uzyskiwane w 100% z roślin i są biodegradowalne. Nie wywołują reakcji alergicznych.

Dziś przychodzę do Was z naturalnymi i ekologicznymi produktami firmy Lanaline.

Lanaline to mała rodzinna firma wytwarzająca naturalne świece zapachowe. Każdy produkt jest tworzony ręcznie. Same produkty, jak i ich opakowania wykonane są z dbałością , tak aby mogły nie tylko pięknie pachnieć ale również efektownie prezentować się na naszych stołach.


Świeca zapachowe Enjoy
Słodki granat wykonana jest z naturalnego wosku palmowego. Struktura wosku jest porowata, zupełnie inna od znanych mi wosków sojowych czy parafinowych. Piękny, różowy kolor jak i niesamowicie orzeźwiający zapach skradły moje serce.Ta świeca przypomina mi słodki, a zarazem energetyczny, zapach perfum.

Skład świecy zapachowej:

naturalny wosk palmowy, olejek zapachowy, barwnik, bawełniany knot, blaszka mocująca knot do naczynia.

Black&White Świeca sojowa Truskawkowy sorbet wykonana jest z naturalnego wosku sojowego, o gładkiej i błyszczącej strukturze. Świeca posiada naturalny kolor wosku. Jej zapach jest lekki, kremowy, delikatny.

Skład świecy zapachowej:

naturalny wosk sojowy, olejek zapachowy, bawełniany knot, blaszka mocująca knot do naczynia.

Obie świece palą się jasnym płomieniem i nie kopcą.Zapakowane są w eleganckie pudełko. Czas palenia to ok. 60 godzin,czyli znacznie dłużej niż produktów parafinowych.

Te bardzo eleganckie świece, idealnie nadają się jako prezent, zarówno dla rodziny jak i dla klientów biznesowych. Możemy zamówić sobie spersonalizowaną świecę, z nadrukiem na szkle lub pudełku.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Lanaline https://lanaline.eu

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/ekologiczne-swiece-lanaline/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: