EmerginC vitamin C + retinol mask

Znacie kosmetyki EmerginC .Ja niestety nie słyszałam o marce i gdyby nie maseczki,które dzięki Redakcji TrustedCosmetics mam przyjemność testować,nie miała bym pojęcia o istnieniu firmy EmerginC.SAM_2726

Oto co ma do powiedzenia Ian Lirenman założyciel i prezes Firmy EmerginC 
Za nami długa droga… Dziełalność emerginC rozpoczęliśmy w moim mieszkaniu na Manhattaniew 1997 roku, z jednym produktem i bez pieniędzy. Teraz to już nasz klasyk: serum z witaminą C – jedno z najtrwalszych i najefektywniejszych w swojej kategorii na rynku. Wprowadziliśmy drugi produkt, potem trzeci, bez jasno określonego planu, co dalej, za to z bezwarunkowym zaangażowaniem w opracowywanie skutecznych produktów! Nasz sukces zależał przecież od tego, co i jak mówią o nas klienci; ich zadowolenie z efektów warunkowało nasze być albo nie być.Dziś marka emerginC obecna jest w 15 krajach (i liczba ta stale rośnie), w portfolio mamy 70 produktów do pielęgnacji skóry, które dostępne są w najlepszych SPA na Świecie i zachwalane przez top-modelki i gwiazdy. Nigdy nie zarzuciliśmy naszego zaangażowania w zapewnianie najlepszej jakości nowoczesnych produktów. emerginC jako jeden z pierwszych producentów w branży kosmeceutyków zrezygnował ze stosowania parabenów i syntetycznych aromatów. Jesteśmy też liderem w branży jako firma nienaruszająca równowagi ekologicznej i stale dbamy o minimalizowanie naszego wpływu na środowisko naturalne.

SAM_2725

Intensywnie działająca maseczka z glinki EmerginC vitamin C + retinol

  • Stworzona z aktywnych składników, w tym witaminy C, sokiem z cytryny, retinolem i zieloną herbatą.
  • Pomaga usunąć martwe komórki skóry
  • Zapewnia zauważalne rezultaty już przy pierwszej aplikacji
  • Skóra staje się jaśniejsza i bardziej promienna
  • Idealny dla wszystkich rodzajów skóry, z wyjątkiem bardzo wrażliwej

SAM_2724Kosmetyk,który otrzymałam do testowania znajduje się w jednorazowych saszetkach.Zawartości opakowania wystarcza do pokrycia twarzy.

SAM_2727

Maseczka EmerginC posiada świetny skład:

-glinka biała ma właściwości ściągające i przeciwzapalne, bardzo dobrze absorbuje, dobra dla cery wrażliwej oraz suchej, zmęczonej i  walczącej ze zmarszczkami.

-Witamina C jest najsilniejszym przeciwutleniaczem występującym poza komórką,Stymuluje syntezę kolagenu i kwasu hialuronowego.Hamuje degradację kolagenu i elastyny.Rozjaśnia skórę, wspomaga usuwanie przebarwień.Uszczelnia naczynia krwionośne.Regeneruje naskórek.

-Retinol (witamina A – w czystej postaci) Niezwykle cenny składnik preparatów przeciw starzeniu się skóry, ze względu na efekt stymulujący proces odnawiania komórek.

-zielona herbata-najważniejszym składnikiem herbaty powodującym jej dobroczynne działanie na urodę są polifenole. Są to związki chemiczne o działaniu przeciwutleniającym  które w  działają silniej niż witaminy C i E. Zielona herbata wzmacnia tkankę łączną skóry  oraz naczynia krwionośne.

SAM_2728Maseczkę należy rozprowadzić równomiernie na buzi,omijając okolice oczu.Aplikacja jest bardzo przyjemna gdyż maseczka ma fajną kremową postać.Maska nie posiada zapachu.Duży plus dla producenta,gdyż nie znoszę nakładać na twarz perfumowanych kosmetyków. Produkt zostawiamy na skórze na około 10-15 minut.Już po paru minutach czujemy ściągniecie skóry spowodowane zasychaniem glinki.Poczułam również lekkie pieczenie.Producent zapewnia,że to normalny objaw Po zaschnięciu maska nie kruszy się i nie odpada.Miałam wrażenie,że część kosmetyku dosłownie wsiąkała w moją skórę.Po upływie pożądanego czasu przystąpiłam do zmycia resztek maski z twarzy.

Pierwszą zmianą jaką zauważyłam po zmyciu maseczki to  zmniejszenie widoczności porów.To efekt działania białej glinki.Skóra twarzy po zastosowaniu maski była wyraźnie napięta,oczyszczona i rozświetlona.Po tygodniu powtórzyłam zabieg z użyciem maski EmerginC vitamin C + retinol.Przyznam,że dawno nie miałam tak miękkiej,delikatnej i promiennej buzi.

dovejpg

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/emerginc-vitamin-c-retinol-mask/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

2 comments

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: