Facet pierze…Persil Expert Duo-Caps

Zastanawia mnie czy Wasi mężowie też mają problem z obsługą pralki?

Faceci… Potrafią  rozłożyć komputer na części a później go złożyć.Skomplikowane maszyny to dla nich mały pikuś.A takie niewinne urządzenie zwane pralką to dla nich nie lada wyzwanie,któremu nie potrafią podołać.Przekonałam się o tym kiedy musiałam wyjechać na kilka dni.Przez telefon instruowałam gdzie się wkłada. Co wciska i przekręca,oraz gdzie i ile proszku.O płynie do płukania już nie wspominałam bo chłopina by się kompletnie pogubił.Na szczęście na rynku pojawiły kapsułki piorące.

DSCN0589

Wygoda to jeden z najważniejszych atrybutów nowoczesnego życia.  Dlatego Persil opracował nową koncepcję ułatwiającą pranie – dwukomorowe kapsułki o unikalnym kształcie, które teraz zapewniają jeszcze dodatkowy efekt – ekstra świeżość.

Persil Expert Duo-Caps to skoncentrowany środek piorący w postaci dwukomorowej kapsułki, który łączy w sobie siłę płynnego odplamiacza, formułę nadającą blask tkaninom gwarantując perfekcyjną czystość oraz ekstra świeży i długotrwały zapach.

Kapsułki znajdują się w wygodnym szczelnie zamykanym pojemniku.Rewelacyjna łatwość użycia i wygoda dozowania.   Po prostu wrzucam jedną kapsułkę do bębna zanim umieszczę w nim pranie. W kontakcie z wodą kapsułka natychmiast się rozpuści, DSCN0582uwalniając zawarty w niej zel. Nie pozostawia żadnych osadów na pranej odzieży. Środek jest dwa razy bardziej skoncentrowany niż detergenty w żelu, Powłoczka kapsułki bardzo dobrze się rozpuszcza.Pranie jest idealnie czyste i pachnące.Cieszy mnie również fakt,że szuflada na proszek jest w końcu czysta i nic tam nie zalega.Nie znosiłam demontażu i czyszczenia tej części pralki.Posiadaczki pralki ładowanej od góry wiedzą jaki z tym problem.Duo-Caps Persil na pewno zagości na dłużej w moim domu.

Formuła produktu Persil Duo-Caps spełnia wymogi przepisów Unii Europejskiej dotyczących biodegradowalności detergentów.

DSCN0583

DSCN0587

Dla porównania kapsułka różowa, jednokomorowa innej firmy,która kompletnie się nie sprawdziła.

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/facet-pierze-persil-expert-duo-caps/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

9 comments

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: