GELekspertka Sally Hansen

#OMGel Sally Hansen

ewe

Niedawno Firma Sally Hansen ogłosiła nabór na ekspertki chętne do przetestowania nowości czyli lakierów Miracle Gel.Udało mi się zakwalifikować do tej kampanii.

Moja paczka ambasadorska zwierała lakier 240 B Girl, Lakier 380 Malibu Peach,Miracle Gel Top Coat oraz kupony zniżkowe na zakup nowości Sally Hansen dla  znajomych.

Miracle Gel to lakiery dzięki którym stworzymy profesjonalny manicure w domu bez użycia lampy UV. Wystarczy, nałożyć 2 warstwy lakieru żelowego ,następnie Top Coat i możemy cieszyć się efektem żelowych paznokci.Tak sie fajnie złożyło,że dwa dni wcześniej otrzymałam od męża Miracle Gel -130 nude. W całej linii Miracle Gel znajduje się 12 różnych odcieni, więc każda z nas znajdzie swój ulubiony kolor. Sally Hansen Miracle Gel

  • 2 proste kroki
  •  bez lampy UV
  • intensywny efekt koloru
  •  zjawiskowy połysk
  • 12 pięknych kolorów
  • 14dniowa trwałość
  • łatwe zmywanie

SAM_0614 Lakiery otrzymałam przed świętami.Pranie,sprzątanie i cały ten przedświąteczny rozgardiasz to idealny czas na sprawdzenie ich trwałości. Lakiery mają odpowiednią konsystencję.Podczas malowania płytki szybko gęstnieją, dlatego nie radzę robić żadnych poprawek.Dobrze kryją za drugim razem,przy pierwszej warstwie widać prześwity. saliu Wygodny płaski pędzelek  ułatwia precyzyjne nakładanie lakieru. santuy Miracle Gel wyróżniają się pięknym połyskiem.Dobrze się zmywają i nie odbarwiają płytki paznokcia.Lakiery wyróżniają się dużą trwałością.Po  intensywnym tygodniu,gdzie były poddawane ciężkim próbom wytrzymałościowym zauważyłam jedynie małe odpryski na końcówkach.

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/gelekspertka-sally-hansen/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

11 comments

    1. Moje paznokcie po świętach nie nadawały sie do zdjęć.Jedynie zaraz po pomalowaniu wrzuciłam jedno zdjęcie na FB Czekam na regeneracje i wówczas zaprezentuje lakiery w pełnej krasie.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: