Jak kończy się farbowanie włosów w domu

Znacie ten ból?farbowac-jpgZachciało mi się farbowania włosów.Znudził mi się rudy -właściwie to był miodowy blond a wyszedł rudy.Postanowiłam wrócić do ciemnego blondu.Podreptałam do Rossmanna bo tam zawsze jest spory wybór farb.Dłuższą chwile oglądałam  asortyment blondów.Na platynkę się nie zrobię,bo to nie mój odcień. W oko  wpadł mi  Orzechowy Blond SYOSS.Po  konsultacji z personelem sklepu upewniłam się,że rozjaśni moje rudzielce.

DSCN3529DSCN3606

 Odcień włosów przed farbowaniem

Przeczytałam dołączoną ulotkę i przystąpiłam do nakładania farby.Dla lepszego efektu trzymałam ją na włosach  o 10 minut dłużej niż zaleca producent.Zależało mi aby były jaśniejsze.

DSCN3638W trakcie.

DSCN3650

Po farbowaniu a przed modelowaniem

DSCN3660

Po farbowaniu.W rzeczywistości kolor jest o wiele ciemniejszy.Tu lampa błyskowa przekłamuje nieco odcień.Tak czy siak nie jest to na pewno odcień widniejący na opakowaniu.

No cóż chyba rudy mi pisany 😉  Na szczęście farba nie zawiera amoniaku i nie zniszczyła mi zbyt mocno włosów.

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/jak-konczy-sie-farbowanie-wlosow-w-domu/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

11 comments

  1. Przy farbowaniu na jaśniejszy kolor czasem różnie to wychodzi;ja nie mam problemu 😉 ciemne zawsze wyjdą, ale pamiętam jak moja siostra blondynka sama farbowała i wyszedł jej zamiast blondu kurczaczek żółciutki 😉 teraz już chodzi do fryzjera, a ja dalej sama nakładam farbę 😉

  2. Ja farbuje na czarno,więc nie mam problemu z farbowaniem i robię to sama w domu,swoją sprawdzoną farbą z Joanny..
    Ale jak bym miała farbować na jakiś jaśniejszy odcień to chyba jednak zdecydowałabym się na wizyte u fryzjera 🙂

  3. Hmm ja znawczynią farbowania włosów nie jestem. Ostatnio malowałam je z 7 lat temu 😉 Na załączonym przez Ciebie zdjęciu rzeczywiście kolor znacznie różni się od tego na opakowaniu. Szczerze mówiąc, po tytule, myślałam, że będzie dużo gorzej 😉

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: