Jak utrwalić wspomnienia pięknych chwil

Choć wakacje 2019 dopiero są na półmetku, to po moich zostały tylko cudowne wspomnienia. To były wakacje marzeń. Po wielu tatach spotkałam się z rodziną, poznałam moją szwagierkę i jej urocze dzieciaczki . Zwiedziliśmy też cudowne miejsca. Na blogu możecie przeczytać o naszym pobycie w Nowym Jorku, oraz o urzekającej Karolinie Południowej. Te wakacje zostawiły za sobą tyle cudownych wspomnień, że chcielibyśmy, by trwały przez cały rok.


Naszymi wiernymi towarzyszami tych wzruszających spotkań i niezapomnianych wycieczek był aparat fotograficzny oraz telefon z funkcją aparatu.  Dzięki nim, na tysiącach fotografii utrwaliliśmy niezwykle widoki i cudowne momenty z naszego pobytu w USA.

Fotografie zwyczaj trzymamy na dyskach, natomiast mniejszą cześć zdjęć kolekcjonujemy w albumach rodzinnych i ozdobnych pudełkach. Gdybym miała większe mieszkanie na pewno wszystkie zdjęcie trzymała bym w ten sposób, ponieważ uwielbiam zdjęcia w wersji papierowej. W salonie i sypialni, w efektownych ramkach stoją rodzinne zdjęcia, które darzymy sentymentem. Jesienią, kiedy szybko zapada zmrok, wieczory najczęściej spędzam w domowym zaciszu. Siadam na kanapie z kubkiem gorącej herbaty, przykrywam się kocem i przeglądam albumy ze zdjęciami. Mamy taki ulubiony kubek ze zdjęciem  bliskich nam osób. Ten gadżet trafił do nas jako prezent od szwagra i od razu stał się ulubionym kubkiem mojego męża. Niedługo dołączy do niego drugi kubek, z utrwalonymi wspomnieniami obecnych wakacji.

W swoich zbiorach mam zdjęcia, które warto wyróżnić i utrwalić, jak choćby widok malowniczego mostu Manhattan Bridge, pod którym kilka razy przepływaliśmy. Piękną i oryginalną ozdobą naszego mieszkania i zarazem wspomnieniem jest fotoobraz na płótnie 

Zaprojektowanie takiego fotoobrazu jest dziecinnie łatwe. Wybieramy swoje ulubione zdjęcie, przesyłamy je poprzez edytor online i zamawiamy. Wkrótce otrzymujemy swój spersonalizowany obraz. Fotoobraz na płótnie to też  idealny pomysł na prezent na każdą okazję. Do jego stworzenia możemy użyć własne fotografie lub skorzystać ze zdjęć dostępnych w wielomilionowej bazie grafik Fotousługi FotoPrint.

źródło zdjęcia- https://www.fotoprint.pl/fotokoszulki

Obecnie, nasze ulubione zdjęcia możemy mieć praktycznie wszędzie- na tapecie na ścianie, na zabawkach, kubeczkach, poduszkach, magnesach, maskotkach a nawet na sobie. Taka na przykład koszulka ze zdjęciem  – gorący trend ostatnich lat. Tu możemy zaszaleć, od wizerunku naszego kota po ulubiony zespół muzyczny czy widok na Giewont.  Z kolei kartki w spersonalizowanym kalendarzu mogą nam przypominać gdzie byliśmy i co robiliśmy rok temu.

Fotografia pozwala utrwalić najpiękniejsze chwile z waszego życia. Gdy pamięć ludzka bywa zawodna, to właśnie zdjęcia, wywołają uśmiech na naszych twarzach.

A Wy jak przechowujecie swoje wspomnienia?

 

 

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/jak-utrwalic-wspomnienia-pieknych-chwil/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

3 comments

  1. My zdjęcia trzymamy przede wszystkim w wersji elektronicznej. Oczywiście w kilku kopiach, żeby nie zniknęły, gdy jeden dysk będzie miał awarię.
    Fotoobrazy bardzo lubię. Mam ich kilka w domu. Świetna pamiątka 🙂

  2. Ja bardzo dużo zdjeć mam wywołanych. Jakiś czas temu zrobiłam kilka a dokładnie 15 foto książek. Pięknie to wygląda, tylko nie mało kosztuje 😉

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: