Kampania Vanish ,,Daj drugie życie ubraniom, w których już nie chodzisz”

Witam kochani po urlopie. Nawet nie wiecie, jak bardzo pomogło mi odcięcie od internetu. Odpoczęłam, zregenerowałam organizm i pełna energii wracam do pracy i blogowania. Końcówkę urlopu przeznaczyłam na mały remont w domu. Pomalowałam kuchnię i przedpokój a przy okazji posegregowałam ubrania oraz tekstylia domowe. Mam kilka kompletów firanek, które bardzo lubię oraz takie, które trzymam z  nadzieją, że kiedyś je powieszę, bo na chwilę obecną nie pasują mi do wystroju pokoju. Tak samo z odzieżą. Co roku przekładam ciuchy do pudła licząc, że założę je w następnym roku a w między czasie dokupuję kolejne bluzki i sukienki. Koniec z zagracaniem mieszkania i marnowaniem pieniędzy. Postanowiłam przyłączyć się do kampanii Vanish i podarować moim ubraniom drugie życie wspierając akcję Fundacji Dziko, działającej na rzecz ratowania dzikich rzek w Polsce. Wyprałam, odplamiłam i spakowałam część ubrań oraz tekstyliów i zaniosłam je do mojego sklepu Biedronka, gdzie ustawiono specjalnie oznakowane, różowe kontenery. Kochane wy też to zróbcie – odwiedźcie sklep Biedronka od 12 sierpnia do 8 września i przekażcie swoje ubrania, w których już nie chodzicie. Pod tym linkiem znajdziecie listę sklepów biorących udział w akcji https://www.oddajubrania.pl/. Każdy 1 kg zebranych ubrań zgodnych z regulaminem to 1 zł na rzecz fundacji Dziko. Przypominam, że do wyprodukowania jednego t-shirtu potrzeba ok. 2500 litrów wody. Zawalczymy wspólnie o środowisko.

,,Dzika rzeka to bezpieczna rzeka, bo może się swobodnie rozlewać, a szkody powstałe w wyniku powodzi są mniejsze niż na rzekach uregulowanych. Dzika rzeka to zdrowa rzeka, bo mając zdolność do samooczyszczania lepiej sobie poradzi z zanieczyszczeniami niż rzeka zabetonowana. I wreszcie dzika rzeka to rzeka, która zmniejszy skutki suszy, bo dzięki starorzeczom, rozlewiskom, mokradłom i bogatej roślinności dłużej zatrzyma wodę niż rzeka uregulowana.
Dzikie rzeki to zdrowe rzeki”.

Jeśli macie ubrania poplamione to warto zastosować Vanish, który jest skutecznym środkiem na wiele plam a jednocześnie nie nieczczy tkanin.

Marka Vanish od lat zachęca do spojrzenia na nasze ubrania nieco inaczej – bardziej odpowiedzialnie. Dlatego namawiam Was do porządków swoich szafach.

 

#vanish_polska
#NosUbraniaDluzej #vanish #ubrania #eco #ecofrendly #nature #czystość #dbamosrodowisko #ekologia #odplamiacz  #home

 

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/kampania-vanish-daj-drugie-zycie-ubraniom-w-ktorych-juz-nie-chodzisz/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: