KERATIN MIX-Spray prostujący włosy

DSCN1966Profesjonalnie opracowana receptura preparatów Keratin Mix to połączenie składników ułatwiających stylizację oraz pielęgnujących włosy. Formuła zawiera wyjątkową kombinację keratyny, Keratrix i Creatine, która wykazuje niezwykłe działanie regenerująco-ochronne włosów: uzupełnia niedobór naturalnych składników budujących strukturę włosa, poprawia kondycję i nadaje połysk zniszczonym włosom, zwiększa wytrzymałość, elastyczność i odporność włosów na zerwanie oraz chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, wysoką temperaturą i uszkodzeniami spowodowanymi zabiegami chemicznymi.
Spray prostujący włosy- stworzony do prostowania włosów przy pomocy prostownicy lub suszarki i szczotki. Wygładza i zapobiega puszeniu się włosów. Doskonale rozprowadza się na włosach, nie obciążając ich nie sklejając.

DSCN1973Moja opinia:

Spray prostujący włosy  zamknięty jest w buteleczce z atomizerem Opakowanie mieści w sobie 130 ml produktu.Wygodna mała butelka zmieści sie w każdej kosmetyczce.  Nie raz juz wspominałam,że mam bardzo niezdyscyplinowane włosy.Kręcą się i puszą.Używam suszarki co drugi dzień ,raz w tygodniu prostownicy.Spray nie obciąża i nie przetłuszcza włosów.Zapobiega puszeniu i wygładza.Zauważyłam,ze włosy po zastosowaniu ładnie się błyszczą.Jak dla mnie może być on spokojnie stosowany jako nabłyszczacz.Zapach jest przyjemny i długo utrzymuje się na włosach- lekko owocowy.Nie oczekujmy ,że wyprostuje włosy na stałe.Produkt ma chronić włosy przy codziennym suszeniu suszarką, jak i podczas prostowania prostownicą. Stosowany podczas stylizacji sprawi, ze włosy będą proste, gładkie, ujarzmione i  nie puszące się. Jednak przy kręconych włosach taki efekt jest krótkotrwały.

DSCN1972Cena: ok. 7zł / 130ml

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/keratin-mix-spray-prostujacy-wlosy/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

5 comments

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: