Łagodny żel do higieny intymnej Sylveco

Ostatnio prezentowałam produkt do higieny intymnej,który zawiódł moje oczekiwania.Dziś zaprezentuje mojego ulubieńca –Łagodny żel do higieny intymnej Sylveco.

DSCN3409Opis producenta.

Hypoalergiczny, łagodny żel do codziennej pielęgnacji, pozwala utrzymać fizjologiczną równowagę skóry i błon śluzowych miejsc intymnych. Zawiera bardzo delikatne, ale jednocześnie skuteczne składniki myjące. Gliceryna i panthenol zapobiegają wysuszeniu, koją i łagodzą. Ekstrakty z kory dębu i babki lancetowatej działają przeciwzapalnie, ściągająco i antyseptycznie. Kwas mlekowy zapewnia odpowiednio niskie pH (3.9), przywraca naturalną mikroflorę bakteryjną, zmniejszając ryzyko infekcji i chroniąc przed podrażnieniami. Żel stosowany regularnie zapewnia uczucie czystości, świeżości i komfortu.

Produkt przebadany dermatologicznie. Posiada delikatny zapach szałwii muszkatołowej.

cena ok15 zł -150ml

DSCN3411

Skład :Woda, Glukozyd laurylowy, Gliceryna, Kwas mlekowy, Betaina kokamidopropylowa, Ekstrakt z kory dębu, Ekstrakt z babki lancetowatej, Panthenol, Glukozyd kokosowy, Oleinian glicerolu, Benzoesan sodu, Olejek z szałwii muszkatołowej

Moja opinia

Jak już wyżej wspominałam Łagodny żel do higieny intymnej Sylveco jest  moim ulubieńcem .Jest bardzo łagodny, a do tego choć jest to produkt ziołowy dobrze się pieni.
Zawiera kwas mlekowy, pantenol oraz wyciąg z babki lancetowatej, który ma działanie oczyszczające i osłaniające. Jest wydajny.
Idealny dla wrażliwych miejsc intymnych.
Żel posiada lekko ziołowy zapach,odpowiednią konsystencję.
Dobrze się pieni,odświeża,dezynfekuje.
Nie podrażnia,nie powoduje uczucia ściągania czy suchości.
Jest bardzo dobrym produktem,szczególnie dla wrażliwców i alergików.
Sprawdza się w codziennej pielęgnacji.
Produkt pod wszystkimi względami spełnia moje oczekiwania.

DSCN3413

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/lagodny-zel-do-higieny-intymnej-sylveco/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

6 comments

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: