Macrovita

Wczoraj otrzymałam przesyłkę od Farma-eko

http://www.farma-eko.pl

Koperta zawierała pięć próbek produktów  Macrovita.
Linia MACROVITA OLIVE&ARGAN odkrywa najbardziej skrywane i drogocenne tajemnice pielęgnacji rodem z rejonów Morza Śródziemnego – harmonijne połączenie ORGANICZNEGO OLEJU ARGANOWEGO oraz ORGANICZNEJ OLIWY Z OLIWEK z najbardziej urodzajnych rejonów Krety.

MACROVITA, firma kosmetyczna znana z oferowania skutecznych kosmetyków naturalnych, przedstawia najnowszą linię kosmetyków. Innowacyjna linia naturalnych kosmetyków MACROVITA OLIVE&ARGAN powstała dzięki połączeniu skarbów, jakie skrywa natura z najnowszymi osiągnięciami nauki. Jest przeznaczona głównie dla kobiet świadomych wyboru naturalnych kosmetyków, które oczekują wymiernych efektów ze stosowania kompozycji preparatów typu anti-aging.Seria kosmetyków firmy MACROVITA łączy w sobie bogactwo ekstraktów z ekologicznie uprawianych oliwek z wieloma cennymi substancjami pochodzenia organicznego oraz witaminami. W odróżnieniu od innych kosmetyków konserwanty chemiczne (parabeny) zostały zastąpione głównie składnikami pochodzenia naturalnego. Również poszczególne składniki, z których produkowane są kosmetyki MACROVITA, są wolne od parabenów, tj. chemicznych środków konserwujących.

Do przetestowania otrzymałam :MACROVITA masło do ciała OLIVE OIL z bio-oliwą z oliwek i białą herbatą,
MACROVITA masło do ciała SPA z lilią wodną i wyciągiem z pereł,
MACROVITA masło do ciała PAPAYA z papają i bio-olejkiem z awokado,
MACROVITA bogaty krem nawilżający i odżywczy z bio-oliwą z oliwek i bio-mleczkiem pszczelim.

Testowanie rozpoczęłam od MACROVITA RICH HYDRATING CREAM.

Producent:

Krem pełen bio-ekstraktów z upraw ekologicznych, wzbogacony odżywczym mleczkiem pszczelim. Dobroczynne działanie uzupełniają białka łubinu. Nawilża, odżywia i chroni skórę. Do cery normalnej i tłustej. Na dzień i na noc.

Moja opinia:

Krem ma bardzo miękką i delikatną konsystencję. Dobrze wchłania się w skórę pozostawiając uczucie nawilżenia.Zapach lekko oliwkowy. Próbka wystarcza na jednorazową aplikacje.
.

Kolejne opinie na temat kosmetyków MACROVITA wkrótce.

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/macrovita/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

2 comments

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: