Marion Spa -Maska kolagenowa odżywcza

Maska kolagenowa ODŻYWCZA

DSCN2309DSCN2310

Doskonale dopasowany do kształtu twarzy płat hydrożelowy, nasączony został serum ze składnikami, które w chwili kontaktu ze skórą, wnikają nawet do głębokich warstw naskórka. Skoncentrowana formuła substancji aktywnych skutecznie pielęgnuje skórę twarzy.

Maska wygodna w użyciu, do każdego typu skóry.

DSCN2308Składniki zawarte w serum działają na cerę trójwymiarowo: równomiernie wzdłuż i wszerz jej powierzchni oraz w głąb skóry. Płat nałożony na twarz, podnosi jej temperaturę, co umożliwia efektywne działanie substancji aktywnych.

Skoncentrowana formuła substancji aktywnych skutecznie przywraca witalność, regeneruje i odżywia skórę twarzy.

DSCN2313

 Maska kolagenowa ODŻYWCZA jest  produktem w formie płata kolagenowego odpowiednio dopasowanego do twarzy. W opakowaniu znajduje się również płynne, przezroczyste serum, w którym maska jest zamoczona.Należy delikatnie wyjąc maskę z opakowania i nałożyć na oczyszczoną twarz na 15-20 minut.Produkt ma galaretowatą formę.Łatwo ja niechcący rozerwać,np paznokciem. Maska nie trzyma się twarzy na tyle mocno, by podczas aplikacji zajmować się czymś innym.Najlepiej zafundujmy sobie 15 minutowy relaks z maską na twarzy.Podczas aplikacji skóra twarzy  rozluźnia się,czujemy przyjemny odprężający chłód.Po zdjęciu maski skóra jest wyraźnie wygładzona.Cera po masce jest odprężona, jakby rozjaśniona, nie widać żadnych oznak zmęczenia. Twarz jest bardzo gładka w dotyku, nawilżona i sprężysta -ten efekt utrzymuje się niestety tylko kilka godzin.

 

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/marion-spa-maska-kolagenowa-odzywcza/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

7 comments

  1. Nigdy nie stosowałam takiej żelowej maseczki , zawsze wybieram te w kremie; musze kiedyś wypróbować 😉

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: