Nikwax – i deszcz nam nie straszny

Jak wiecie uwielbiam zwiedzać ciekawe miejsca i zdobywać  górskie szczyty. Nie ma nic gorszego gdy nagle, uroki wędrówki zakłóci padający deszcz. Na pogodę wpływu nie mamy ale możemy odpowiednio zabezpieczyć odzież by czuć się sucho nawet podczas wielkiej ulewy. Jak ?  Dla mnie za sprawą produktów Nikwax problem przemoczonego obuwia i kurtki już nie istnieje.

LogoNikwaxWaterproofing

Nikwax to lider  w produkcji bezpiecznych i bardzo wydajnych środków do impregnacji,czyszczenia i pielęgnacji odzieży i sprzętu turystycznego.

Dlaczego Nikwax?

Produkty firmy Nikwax są proste w użyciu. Łatwo je stosować. Na przykład odzież wystarczy wyprać z użyciem odpowiedniego produktu w pralce automatycznej w cyklu prania zwykłego. Odzież nie wymaga suszenia w suszarce bębnowej w celu aktywacji impregnacji i nie ma potrzeby czekać aż czyste i mokre ubranie wyschnie przed impregnacją produktem firmy Nikwax.

Nikwax jest bezpieczny w użyciu i bezpieczny dla środowiska naturalnego. Nie zawiera rozpuszczalników. Nie zawiera fluorowęglanów. Nasze produkty są nie toksyczne, nie palne i nie zawierają aerozoli co oznacza, że produkty firmy Nikwax nie przyczyniają się do globalnego ocieplenia ani do uszczuplenia warstwy ozonowej. Produkty nie są testowane na zwierzętach a opakowanie można ponownie wykorzystać. Produkty firmy Nikwax są bezpieczne zarówno dla użytkownika jak i dla środowiska naturalnego.

Produkty firmy Nikwax zapewniają nieprzemakalność ubrania, obuwia i sprzętu. Nasze produkty z linii na bazie wody posiadają wyższe stężenia związków impregnujących niż aerozole; są do 5 razy bardziej stężone. Produkty firmy Nikwax nie wymagają ciepła by uaktywnić impregnację w przeciwieństwie do produktów na bazie fluorowęglanów, w związku z tym są skuteczne nawet w przypadku gdy nie można suszyć odzieży w suszarce bębnowej. Przedłużają żywotność sprzętu i czynią go nieprzemakalnym przez co zapewniają komfort podczas deszczu.SAM_5656

Nikwax to  gama ponad 30 produktów, które  pomagają odpowiednio wyczyścić odzież i sprzęt sportowy oraz zabezpieczą nas przed przemoknięciem w każdej sytuacji.

SAM_5639

Nikwax  Nubuk & Welur to impregnat do obuwia z nubuku i weluru z aplikatorem w gąbce. Impregnuje i utrzymuje właściwości wodoodporne obuwia. Jest to najbezpieczniejszy środek do impregnacji dostępny na rynku. Produkt jest łatwy w użyciu .Wystarczy wstrząsnąć butelką i przy pomocy końcówki z gąbką nakładać  preparat na obuwie. Po około 2 minutach ścieramy szmatką nadmiar wosku i pozostawiamy buty do wyschnięcia. Przecieramy szczotką.

SAM_5633

Impregnatu używam nie tylko do moich butów trekkingowych. Sprawdził się na zamszowych botkach jak i na męskich półbutach. Wiosenne deszcze już nam nie straszne.

SAM_5663

Kolejnym produktem wartym uwagi, jest preparat do czyszczenia sandałów – Sandal Wash Bezpiecznie czyści, odświeża oraz poprawia higienę. Zalecany jest do wszystkich rodzajów sandałów,z wkładkami z korka, plastiku gumy, skóry i materiałów syntetycznych. Preparat posiada lekki, odświeżający zapach. Przed użyciem obuwie należy zmoczyć. Następnie za pomocą  gąbki nanosimy preparat na sandały. Spłukujemy i suszymy z dala od źródeł ciepła. Warto zaopatrzyć się w ten preparat bo lato już za dwa miesiące.

SAM_5652

Ta perełka to kropelka wody na moim polarze wypranym w Nikwax Polar Proof. Jak widzicie woda nie wsiąka w odzież tylko z niej spływa. W tak zaimpregnowanej odzieży mam pewność, że deszcze nie zepsuje mi wycieczki.

SAM_5640

Jeśli chcecie zdobyć więcej informacji na temat produktów Nikwax  i wygrać BEZPŁATNE próbki produktów zapraszam Was na stronę www.nikwax.com
zachęcam do  udziału w WebQuizie http://www.nikwax.com/pl-pl/webquiz/index.php

 

 

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/nikwax-i-deszcz-nam-nie-straszny/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

5 comments

  1. Widziałam te preparaty obok siebie w sklepie sportowym i myślałam, że są tylko do obuwia ;nie wiedziałam , że tak samo działają na ubrania ; fajna sprawa 😉

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: