Nominacja do Liebster Blog Award

Zostałam nominowana  przez Sileshion do Liebster Blog Award. Dziękuję 🙂

Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.”

To moja pierwsza nominacja.Postaram się szczerze odpowiedzieć na pytania zadane przez Martynę.

 1. Pierwsze skojarzenie gdy słyszysz „Katowice”? Wspaniali ludzie,których poznałam kiedyś na Mazurach.Przyjechali na urlop z Katowic .Jakiś czas utrzymywaliśmy kontakt,potem wyjechali z Polski.Bardzo serdeczni,z ogromnym poczuciem humoru.

 2. Co sądzisz o „Sileshion”? Fajny blog ze świetnymi zdjęciami.Bardzo lubię oglądać Twoje sesje w plenerze,jest w nich odrobina tajemniczości.Na fotografiach pokazujesz Katowice w taki sposób,że czytelnik pragnie odwiedzić to miasto.

 3. Ulubiona bajka z dzieciństwa?O rany …to było tak dawno..:)Pipi Lamstrung i Kubuś Puchatek.:)Zazdrościłam Pipi ,że może robić co chce i kiedy chce. Że nikt nie mówi jej kiedy ma iść spać czy w co ma się ubrać. Pragnęłam jak ona mieć swój własny domek,konia i małpkę.Kubusia natomiast kochałam i nadal kocham za z jego marzycielską naturę.

 4. Masz jakiś rytuał związany z blogowaniem? Nie ..Nie mam specjalnych rytuałów.Lubię pisać późnym wieczorem,gdy już wszyscy śpią.

 5. Ulubiony moment w ciągu dnia?.. Poranek pachnący kawą.Mąż wstaje pierwszy i przed wyjściem do pracy przynosi mi kawę do łóżka.

 6. Co powoduje ,że czujesz się szczęśliwy? Zdrowie mojej rodziny.Sukcesy moich mężczyzn. Moje sukcesy. Wspólne pasje i wyprawy w góry.Wieczorne rozmowy przy kolacji.Czekoladki od męża,chociaż wie,że się odchudzam.Kwiatek ot tak,bez powodu.Spaghetti ugotowane przez syna….Oj dużo drobnych rzeczy,gestów sprawia,że czuję się szczęśliwa gdybym miała wymieniać wszystkie zabrakło by strony :)Chyba prościej będzie napisać-Jestem szczęśliwa 🙂

 7. Twój życiowy wzór do naśladowania..Nie mam takiej, jednej konkretnej osoby. Wzoruję się na cechach ludzkich, które uważam za godne do naśladowania. Janusz Korczak.Podziwiam wszystkie twarde, silne kobiety.Coco Chanel która zmieniła świat mody, George Sand,Dianę Martynę Wojciechowską.

 8. Chwila w życiu ,która Cię odmieniła… Moment ,w którym dowiedziałam się,że zapalenie mięśnia sercowego zniszczyło mi lewą komorę serca.

 9. Twój ulubiony smak lodów, to…owocowe z naturalną polewą i dużą ilością bitej śmietany.

 10. Najpiękniejszy dzień w życiu?,Sporo było takich dni.Ślub, Dzień gdy dowiedziałam się,że noszę pod sercem malutkiego człowieczka.Narodziny,pierwsze ząbki.Świadectwa z paskiem..

 11. Ulubione ubranie! Jestem zodiakalną wagą.Osoby spod tego znaku są eleganckie, wyrafinowane, obdarzone dobrym gustem i takie są moje ulubione ubrania.Moje ulubione ubranie to klasyczne wąskie,materiałowe spodnie lub ołówkowa spódnica,,szyfonowa bluzka i żakiet.

Biała toaletka

Kariblog

lucynails

tuptusiowo

Swiat Kobiety i jej dziecka

Babski kącik

Zakręcony Swiat Marty

Mama Laurki

Inspiratium

Enjoy

Pytania dla Was

1.Czy lubisz swoje imię?

2.Masz swoje ukochane miejsce na Ziemii

3.Twój sposób na stres?

4.Czego nie lubisz?

5.Twoja ulubiona czekolada?

6.Wanna czy prysznic?

7.Miejsce do którego wracasz?

8.Masz jakieś złe nawyki,z którymi walczysz?

9.Gdy zostajesz sama w domu to..

10.Najczęściej śnię o

11.Kuchnia to dla mnie….

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/nominacja-do-liebster-blog-award/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

9 comments

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: