Owocowe orzeźwienie z marką Farmona

Sezon na owoce w pełni. Dziś na blogu też będzie owocowo.Wczoraj będąc na zakupach zauważyłam na półce sklepowej nowości  z FARMONY. Małe buteleczki na pierwszy rzut oka przypominały peelingi z JOANNY,które gdzieś ostatnio zniknęły.Produkty były w cenie promocyjnej 3,50 zł. Pojemność 120ml

LETNIE ORZEŹWIENIE
Krakowska FARMONA poleca dwa nowe owocowe peelingi do ciała z linii Tutti Frutti. Pełne letnich zapachów przyniosą owocowe orzeźwienie i doskonały nastrój. Jeżyna, malina, wiśnia, porzeczka bez wątpienia będą pieścić nie tylko ciało, ale i zmysły.

Peeling do ciała – jeżyna i malina – doskonale usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Poprawia mikrokrążenie, pobudza skórę do odnowy. Nie tylko doskonale ją oczyszcza, ale pozostawia aksamitnie gładką. Peeling zawiera fitoendorfiny – „cząsteczki szczęścia”, które wraz z orzeźwiającą jeżyną i słodką maliną szybko przywracają doskonały nastrój i chęć do działania.

Peeling do ciała – wiśnia i porzeczka ma zmysłowy zapach owoców wiśni, pobudza orzeźwiającym aromatem porzeczki. Ten gruboziarnisty peeling pieści zmysły i ciało. Doskonale usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Poprawia mikrokrążenie, pobudza skórę do odnowy.

Moja opinia:

Jedne z lepszych peelingów jakie stosowałam. Produkty mają gęstą konsystencję żelu w którym zatopione są drobinki ścierne. Peeling świetnie ściera,w kontakcie z woda tworzy pachnącą pianę. Skóra po zastosowaniu natychmiast  nabiera jędrności. Delikatnie natłuszcza  i odżywia skórę. Niesamowity zapach owoców długo utrzymuje się na ciele.Nie trzeba używać balsamu bo peeling zostawia skórę idealną, miękką i delikatną.

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/owocowe-orzezwienie-z-marka-farmona/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

5 comments

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: