Pachnąca przesyłka od Fabryka Świec Light

Światło świec sprawia , że w mieszkaniu robi się  przytulnie i nastrojowo.Świece dają żółte światło, w którego blasku wszystko prezentuje się lepiej niż w świetle sztucznym  Ciepły, migotliwy blask sprzyja wieczornym rozmowom.Świece  ustawione w łazience pozwalają się odprężyć Jeśli ustawimy  świece aromatyczne, w mieszkaniu będzie też pięknie pachniało.Są bardzo dekoracyjne. Możemy je kupić  we wszystkich kolorach, o rozmaitych kształtach. Także świeczniki mogą być wielką ozdobą wnętrz.

DSCN3300Taką oto pachnącą i niezwykle dekoracyjną przesyłkę otrzymałam od Jacka z Fabryka Świec Light.Gdy odebrałam ją z rąk kuriera czułam się jak dziecko,które z radością ale i wielką ciekawością otwiera Mikołajkowy prezent. Po ujrzeniu zawartości ochom i achom nie było końca.

Bo ja uwielbiam świece 🙂

DSCN3301Na pierwszy rzut poszedł wosk zapachowy MAXI z linii ESSENCES OF LIFE -Pomarańcza.Zapach wosku czuć intensywnie  jeszcze przed otwarciem woreczka strunowego.Za oknem deszcz stukał o szyby, pomyślałam że to będzie  idealny  aromat na taką pogodę.

DSCN3303

Wyciągnęłam swój dawno nie używany kominek.Odłamałam kawałek wosku i już po chwili mogłam rozkoszować się bardzo orzeźwiającym i przyjemnym zapachem.Zaskoczył mnie niezwykle naturalny i długo utrzymujący się w pomieszczeniu  aromat. W przypadku tego zapachu nie wiedzę wielkiej różnicy miedzy Yankee Candle  a  Fabryka Świec Light – skoro nie widać różnicy to po co przepłacać.

DSCN3305

Zapisz

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/pachnaca-przesylka-od-fabryka-swiec-light/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

20 comments

      1. Zobacz ile teraz czasu zaoszczędziłaś 😉
        Ja na urodziny zażyczyłam sobie kilka świec w szkle, uwielbiam biedronkowe,tak więc na razie mam małe zapasy. Ale muszę kupić podgrzewacze i może wreszcie na jakieś woski się zdecyduje :)s

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: