Pewność siebie pozwala zamienić kompleksy w atuty

Kilka lat temu Marka Dove  zainaugurowała  kampanię podejmującą temat prawdziwego piękna. Pisałam na blogu o tej kampanii TU. W tym roku marka Dove kontynuuje projekt rozmowy Polek o pięknie, kobiecych relacjach, pielęgnacji urody i zachęca kobiety do dzielenia się swoimi historiami odkrywania i celebrowania prawdziwego piękna. Piękna, które nosi w sobie każda z kobiet bez względu na wiek, wzrost, liczbę kilogramów, kolor włosów czy kształt sylwetki. Kochane, koniecznie obejrzyjcie filmik.

 

Chyba jak każda z nas mam swoje kompleksy. Staram się dbać o siebie. Są jednak rzeczy, na które nie mam wpływu. Garbaty noc, masywne ramiona i cienkie włosy. Stawiam na naturalność i nie dam się  presji jaką współczesne trendy wywierają na kobietach. Sztuczne biusty, usta, rzęsy, włosy, paznokcie, makijaże permanentne. Nie wierzę , że te sztuczne lale czują się piękne. Ze swoich kompleksów uczyniłam atuty – szerokie ramiona pomagają podczas górskiej wspinaczki, utrzymując plecak w odpowiedniej pozycji  😉  😀 Moje życie nie było łatwe. Mąż, dwa miesiące po ślubie został wcielony do wojska. Nie widział narodzin syna, nie znał uczucia pierwszego uśmiechu, pierwszego kroku malutkich stópek. Byłam sama ale zacisnęłam zęby i nie poddałam się. Mąż wrócił  z wojska gdy syn miał półtora roku. Cieszyliśmy się każdą, wspólną chwilą . Potem na świat przyszedł drugi syn i znów zostałam sama . Przemiany w Polsce , brak pracy – mąż zmuszony był szukać jej w innej miejscowości. Mimo przeciwności losu zawsze byliśmy razem , choćby duchowo….ale razem,  i tak jest do dziś. Razem pokonujemy trudności dnia codziennego i  dzielimy wspólnie pasje . Przybywa siwych włosów i zmarszczek jednak dla siebie jesteśmy piękni  i młodzi.

My kobiety nie mamy lekko, społeczeństwo oczekuje od nas idealnego ciała. W mediach słyszymy, że rozstępy są be, cellulit nas szpeci. Jestem matką, dałam dwa nowe życie i jestem dumna że mam blizny na skórze po karmieniu piersią i po ciążach. Nikomu nie muszę się podobać, ważne, że podobam się sobie.W moim życiu jest trzech przystojnych facetów-mąż i synowie. Przy nich czuję się najpiękniejsza i wyjątkowa.

Bo przecież taka jestem…….Prawda 😀   Każda z nas jest piękna, musicie tylko w to uwierzyć. Podzielcie się proszę swoją historią piękna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/pewnosc-siebie-pozwala-zamienic-kompleksy-w-atuty/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

8 comments

    1. Miłość dała mi moc i siłę,. Każdemu życzę takiej drugiej połówki jak mój mąż Pozdrawiam

  1. Każda kobieta, każdy człowiek ma w sobie wiele piękna. Warto zaakceptować siebie takim, jakimś się jest i nie tracić życia na dołowanie się. Życie jest zbyt krótkie żeby marnować je na takie głupoty 🙂

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: