Prezent marzeń na Dzień Ojca

Czerwiec to dla mnie miesiąc wyjątkowy, kojarzący się nie tylko z rozpoczęciem astronomicznego lata. W czerwcu obchodzimy Dzień Dziecka, Dzień Ojca i rocznicę naszego ślubu. Jak widzicie okazji do obdarowywania się prezentami nie brakuje. Dzień Ojca przypada 23 czerwca. W tym dniu  pamiętamy, aby wręczyć tacie coś, czego jeszcze nie ma i z czego się na pewno ucieszy.  Wybór prezentu  do łatwych nie należy bo tatusiowie zazwyczaj  wszystko mają. Pojawia się  pytanie: co wybrać jako prezent dla ojca, aby go uszczęśliwić i pozytywnie zaskoczyć ? Krawat, koszula, pasek, perfumy ? a może jakiś nietypowy upominek? Pokaż tacie, że go doceniasz i spraw mu wyjątkowy prezent.

Przedstawiam Wam kilka pomysłów na nietuzinkowy prezent na Dzień Ojca, które znalazłam na portalu prezentmarzen.com
Serwis Prezentmarzeń jest sklepem internetowym, w którym znajdują się tysiące prezentów w formie przeżyć, realizowanych w wielu lokalizacjach w Polsce. Dzień Ojca może być pretekstem do tego, aby ofiarować mu coś, czego by sam sobie nie kupił – prezent marzeń, który dostarczy niesamowitych emocji i będzie dowodem na to, że dzieci go bardzo kochają.

Przejażdżka Wojskową Amfibią Gąsienicową
Pasjonata militariów który chciałby przeżyć niezapomnianą przygodę, na pewno ucieszy prezent w postaci jazdy za kierownicą wojskowej amfibii, największego pojazdu gąsienicowego używanego w polskiej armii, przystosowanego do poruszania się zarówno po lądzie, jak i na wodzie.

Jazda za kierownicą Ferrari
Chyba każdy tata, kiedyś marzył, aby za kierownicą Ferrari. Dzień Ojca to okazja by spełnić  marzenie o przejażdżce legendarnym super samochodem po krętym i wymagającym torze wyścigowym.

Degustacja whisky
Jeśli Twój tata uwielbia whisky to zapewne ucieszy go Kurs degustacji, podczas którego zgłębi wiedzę o tym szlachetnym trunku. Podczas zajęć  pozna zasady prawidłowej degustacji złotego trunku, a specjalnie wyselekcjonowane rodzaje whisky pozwolą mu odróżnić unikalne smaki, zależne od użytych składników, metody i miejsca produkcji.

Lot balonem
Loty widokowe balonem to emocjonującą przygodą, w czasie której można podziwiać naszą planetę z lotu ptaka. To przygoda, która na długo pozostanie w pamięci.

SPA dla seniora
Pakiet dla nieco starszego taty obejmujący nocleg i zabiegi pielęgnacyjne, dzięki którym można poczuć się młodo i pięknie
SPA to także też świetny pomysł, gdy nasz przepracowany ojciec potrzebuje odpocząć i zrelaksować się. Nasi ojcowie zasługują na chwilę wyciszenia i spokoju.

Portret rodzinny – rodzinna sesja zdjęciowa
Sesje rodzinne powinny znaleźć się w każdym rodzinnym albumie. Czas płynie nieubłaganie, dzieci rodzą się, dorastają, zakładają własne rodziny. Sesje zdjęciowe to okazje by zatrzymać na zdjęciu rodzinnym Wasze ukochane osoby na zawsze. Dzięki takiej sesji po latach będziecie mogli otworzyć album i powspominać chwile, kiedy cała rodzina była razem! Zdjęcia rodzinne to też uchwycenie tego niepowtarzalnego uczucia jakie łączy rodzinę i świetny pomysł na spędzenie czasu w gronie najbliższych.

Która, z przedstawionych wyżej propozycji, spodoba się najbardziej Waszym ojcom?

 

 

 

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/prezent-marzen-na-dzien-ojca/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

2 comments

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: