Rajstopy Lida- mój faworyt wśród rajstop

Na dworze robi się coraz zimniej więc częściej sięgamy po rajstopy.Zawsze mam problem z doborem odpowiedniego rozmiaru.Jestem wysoka, mam szczupłe uda, niestety w biodrach mam trochę centymetrów. Dosyć często zdarzało mi się kupić rajstopy,które albo były za krótkie w kroku, albo rolowały się na udach bo były za duże.

lidaNiedawno nawiązałam współpracę z Producentem rajstop Lida.Podałam swoje wymiary i otrzymałam do testów dwie pary idealnie dopasowanych do mojej sylwetki rajstop. LIDA  posiada szeroką gamę rajstop oraz innych wyrobów pończoszniczych.Kobiety w ciąży,puszyste oraz panie, którym wyjątkowo trudno jest znaleźć wygodne i modne rajstopy ze względu na nietypową figurę,mogą przebierać szerokim asortymencie wyrobów LIDA.

Zainteresowanych zapraszam do sklepu LIDA

DSCN0255Opis producenta:

Rajstopy zaprojektowane dla kobiet o większych, niestandardowych rozmiarach. Dzięki zastosowaniu specjalnych przędz o dużych parametrach rozciągliwości, rajstopy nie wymagają użycia klasycznych klinów. Odpowiednio przylegają. Rajstopy zapewniają poczucie komfortu. Wykonane z miękkiej, matowej mikrofibry, Technologia 3D zapewnia również działanie relaksacyjne a zastosowana grubej przędzy pozwala na noszenie ich podczas wiosny, jesieni i zimy.

DSCN0320DSCN0325DSCN0323

Do testów otrzymałam- Rajstopy 30 den 3D  zaprojektowane dla kobiet o większych,niestandardowych rozmiarach. Dzięki zastosowaniu specjalnych przędz o dużych parametrach rozciągliwości, rajstopy nie wymagają użycia klasycznych klinów. Odpowiednio przylegają. Brak pogrubionej części majtkowej i palcowej. Rajstopy zapewniają poczucie komfortu i elegancji. Wykonane z miękkiej mikrofibry. Matowe, przejrzyste. Delikatnie kryjące.Oraz Puszysta Pani 50 den 3D.

DSCN0327

Rajstopy z Leda przyznam się, że nosiłam pierwszy raz i mnie nie zawiodły. Doskonale  prezentują się na nogach. Nie uciskają. Rajstopy przez cały dzień wyglądały tak jakbym je dopiero założyła. Żadnych zaciągnięć, oczek, niteczek. A przyznać muszę,że mam do tego wybitny dar.Spisują się rewelacyjnie.Nie krępują ruchów,mogę kucać bez obaw,ze pękną w kroku. W rajstopach LEDA czuję się jakbym nic nie miała na nogach. Bardzo dobrze się piorą,nie tracą fasonu i nie farbują.Rajstopy wykonane są z miękkiej matowej mikrofibry. Idealnie przylegają do ciała. Możecie mi wierzyć lub nie..od dziś to są ulubione rajstopy.

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/rajstopy-lida-juz-je-polubilam/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

6 comments

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: