Restylane Skincare

 
Restylane Skincare jest profesjonalną linią produktów do pielęgnacji skóry, która idealnie odpowiada wymogom medycyny estetycznej. Produkty Skincare stanowią doskonałe uzupełnienie terapii odmładzającej Restylane – najbardziej uznanej w świecie gamy produktów rewitalizujących, opartych na bazie naturalnego kwasu hialuronowego, w 99% procentach identycznego z kwasem produkowanym przez organizm ludzki. Sekretem pięknie wyglądającej skóry jest jej nawilżenie oraz prawidłowa bariera ochronna. Stabilizowany kwas hialuronowy zapewnia zewnętrznej warstwie skóry doskonałe nawilżenie. Dzięki zastosowaniu technologii lamelarnej (Derma Membrane Structure) jako bazy kremu, bariera skórna zostaje odnowiona i wzmocniona.

Restylane Day Cream

Chroni skórę i dodaje jej witalności

Współczesny styl życia zaburza równowagę Twojej skóry, osłabia jej naturalną barierę ochronną, jednocześnie narażając ją na szkodliwy wpływ promieniowania UV, stresu i zanieczyszczeń środowiska. Restylane® Day Cream to krem odpowiedni dla wszystkich typów skóry. Z uwagi na swój skład, krem odbudowuje barierę ochronną skóry i dostarcza substancje odżywcze, które wzmacniają jej naturalną zdolność do eliminacji toksyn i nadają skórze zdrowy wygląd. Krem zawiera aktywne składniki (Niacinamid, Kreatynę, Acetylkarnitynę, Piperynę i Ceramid III), które korygują metabolizm komórek skóry. Skutkuje to zwiększoną energią i stopniem odżywienia skóry, która lepiej sprosta działaniu zewnętrznych czynników stresogennych, prowadzących do przedwczesnego starzenia.  Przy regularnym stosowaniu Twoja skóra będzie dobrze nawilżona, gładka i piękna.

Restylane Night Cream

Przywraca skórze zdrowy wygląd

Codzienny tryb życia oraz wystawienie skóry na wpływ negatywnych czynników sprzyja procesowi starzenia się skóry. Restylane® Night Cream to krem do twarzy odpowiedni dla wszystkich typów skóry. Łagodzi skutki procesu starzenia się skóry i wspomaga odbudowę bariery ochronnej naskórka. Krem zawiera aktywne składniki (Glycyrrhetinic Acid i Avena Sativa Kernel Extract), które redukują nasilenie procesów zapalnych w skórze. Stan zapalny to główny negatywny czynnik odpowiedzialny za zewnętrzny proces starzenia. Przy regularnym stosowaniu Twoja skóra będzie dobrze nawilżona, gładka i piękna.

Restylane Facial Cleanser

Delikatnie oczyszcza skórę

Za każdym razem, kiedy oczyszczasz twarz ryzykujesz, że pozbawisz skórę lipidów, antyoksydantów oraz substancji wiążących wodę. Dlatego też zabiegi oczyszczające muszą być niezwykle delikatne, aby zachować zdrowie i nawilżenie skóry. Z uwagi na swój skład, Restylane® Facial Cleanser łagodnie lecz jednocześnie skutecznie oczyszcza skórę twarzy i usuwa makijaż, pozostawiając skórę gładką i pełną blasku. Restylane Facial Cleanser został wzbogacony organicznym olejem słonecznikowym i Ceramidem III, który chroni skórę przed utratą własnych nawilżających lipidów.

Zastosowanie:
Opłucz twarz wodą. Nabierz w dłoń odrobinę płynu i wymieszaj z niewielką ilością wody, tak, aby utworzyła się delikatna piana. Wmasuj ją w skórę twarzy i szyi, a następnie spłucz wodą. Powtórz czynność.

Tyle producent.Moja opinia wkrótce.

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/restylane-skincare/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

2 comments

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: