Rolety i żaluzje – dekoracja i skuteczna osłona przed upałem

Kochamy słoneczne lato i wakacje. Lato jest piękne gdy spędzamy je poza domem. Niestety we własnych  mieszkaniach czy biurach upały nie są mile widziane. Słońce, nagrzewające wnętrza domów, mieszkań, czy biur, jest męczące, dlatego ważne jest, by zapewnić sobie odpowiednio komfortowe warunki mieszkania i pracy. Za wysoką temperaturę w mieszkaniu odpowiadają przede wszystkim promienie słoneczne, wpadające przez okna dlatego urządzając mieszkanie warto pomyśleć o odpowiedniej barierze dla wpadającego ciepła.  Bardzo skutecznym rozwiązaniem są rolety i żaluzje, które zapobiegają nagrzewaniu się pomieszczeń, a dodatkowo zacieniają wnętrze.

Rolety  i żaluzje  zewnętrzne  to najlepsza ochrona przed  wysokimi temperaturami dlatego, że  zatrzymują ciepło, jeszcze zanim przedostanie się ono do środka pomieszczenia. Zabezpieczają  mieszkanie przed nagrzaniem i sprawiają, że w wnętrzu panuje przyjemna temperatura. Ich wadą jest cena.

Źródło zdjęcia -www.ardeko.pl

Tańszym rozwiązaniem są rolety wewnętrzne. Poza praktycznymi walorami, niewątpliwie stanowią aspekt dekoracyjny. Sprawiają że wnętrza w naszych domach nabierają charakteru, lekkości i dobrego smaku. Często firmy chcąc dostarczać Klientom atrakcyjnych wizualnie, a przy tym niezwykle funkcjonalnych rozwiązań, proponują rolety wewnętrzne wykonane z dobranych przez Klienta materiałów. Zamawiając rolety na przykład w ARDeko24  otrzymamy produkt idealnie dopasowany do naszego wnętrza  i do naszych wymagań. W ofercie znajdziemy  tradycyjne i elektryczne systemy sterowania roletami. Nowe rozwiązania umożliwiają kontrolę przy pomocy przełącznika na ścianie, pilota, a nawet smartfona czy tabletu. Dzięki temu odpowiednie ustawienie zasłony okiennej będzie niezwykle wygodne i dostępne z każdego miejsca w mieszkaniu czy biurze.

źródło zdjęcia -www.ardeko.pl

Żaluzje wewnętrzne wykonane są z różnych materiałów – drewna, bambusa ,aluminium, plastiku, tkaniny.  Dostępna różnorodność  żaluzji  pozwala obecnie na realizację najśmielszym projektów w dziedzinie aranżacji przestrzeni okiennych.  Najlepiej przed słońcem chronią żaluzje drewniane. Nadają wnętrzom niebywałej elegancji oraz pozwalają na regulację wpadania promieni słonecznych do pomieszczenia. Żaluzje drewniane to prostota ale i elegancje i naturalne piękno. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru rodzaju drewna oraz kolor z jakiego mają być wykonane żaluzje. Niebanalne  przesłony okienne, chroniące przed słońcem, wprowadzające specyficzny klimat i tworzące wyjątkową atmosferę w  pomieszczeniach  znajdziemy w sklepie http://ardeko.pl/

Zapisz

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/rolety-i-zaluzje-dekoracja-i-skuteczna-oslona-przed-upalem/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

7 comments

  1. Żaluzje wewnętrzne moim zdaniem prezentują się znacznie lepiej od zewnętrznych. Bambus świetnie wygląda ale jest mało praktyczny. Na szczęście ktoś mądry wpadł na wentylatory 😀

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: