Soki Grante idealne nie tylko na letnie orzezwienieie

DSCN2653

Chyba nikogo nie muszę przekonywać,jak ważne jest nasze zdrowie.Według Głównego Urzędu Statystycznego, z roku na rok Polacy piją coraz miej soków owocowych i owowcowo-warzywnych. W zaszłym roku na jednego Polaka przypadało 12 litrów soku owocowego, natomiast 2 lata temu 13,5 litra.Dlatego Polacy wciąż utrzymują palmę pierwszeństwa w kategorii Najbardziej chorowity naród Europy.Firma K.G.H.przychodzi nam z pomocą oferując zdrowie zamknięte w butelkach.- Pyszne Soki .Przechodząc obok półek sklepowych z napojami wybierajmy naturalne soki a zaoszczędzimy na lekach i  wizytach u lekarzy.Podając dzieciom soki bez cukru zadbamy o ich zdrowie zęby.Soki Grante są dla wszystkich-dla dzieci i dla seniorów .

Soki Grante ostatnio robią furorę.W czym tkwi ich fenomen? Otóż Soki Grante powstają z owoców pochodzących z kontrolowanych biologicznie upraw w Azerbejdżanie. Są to stuprocentowe soki z owoców granatu, bez dodatku wody, konserwantów oraz cukru.

DSCN2475Po więcej informacji zapraszam Was na Fb Grante lub  Grante

Soki Grante to doskonały smak płynący prosto z natury!

Owoce granatu posiadają właściwości przeciwzakrzepowe, zapobiegają zawałom serca i udarom mózgu.
Sok z owoców granatu cechuje wysoka zawartość witaminy B1, B2, C, PP oraz prowitaminy A.
Sok z owoców granatu dostarcza wielu cennych pierwiastków: potas, wapń, żelazo, magnez, cynk, miedź i bor.Swoje lecznicze właściwości granat zawdzięcza wyjątkowym składnikom – polifenolom i antyoksydantom.

DSCN2645Swoje lecznicze właściwości granat zawdzięcza wyjątkowym składnikom – polifenolom i antyoksydantom.
Te związki pochodzenia roślinnego działają przeciwutleniająco, przeciwzapalnie i wpływają hamująco na proces rozwoju chorób nowotworowych.

DSCN2662Kiedyś naczytałam się sporo informacji o właściwościowych granatu i postanowiłam wdrożyć go do mojej kuchni.Chyba wiecie jak wygląda wydłubywanie soczystych pestek.Po zachlapaniu sokiem prawie całej kuchni poddałam się .Dobrze,że Grante robi to za nas i dla nas.

Dzięki współpracy z firmą Grante otrzymałam do testów trzy różne smaki pysznych i zdrowych soków.

DSCN2654Naturalny sok z granatów.Sok produkowany jest ku wygodzie konsumentów w trzech pojemnościach 0,25 l; 0,75 l; 1 l .Szklane butelki bardziej do mnie przemawiają niż plastikowe czy kartoniki,których zawartość(kolor,konsystencja) jest zawsze zagadką.Butelki o pięknych kształtach przyciągają wzrok piękną szatą graficzną .Jak smakuje taki sok z granatu? Niczym się nie rożni od wyciśniętego w domu z pestek.Bo niby dlaczego ma się różnić.Przecież to 100% sok z tego owocu.Cierpki jak na granat przystało.Bardzo,ale to bardzo orzeźwiający.Polecam na upalne dni,wystarczy dodać na przykład kilka kostek lodu.Sok idealnie współgra z innymi owocami,dlatego można go mieszać z sokami ze słodkich owoców.To opcja dla tych,którym przeszkadza kwaskowaty smak granatu.Sok można stosować do drinków.

DSCN2647Naturalny sok z granatów i winogron zakupimy w opakowaniach szklanych o pojemnosci 0,75 l i 0,25 l.Dodatek słodkich winogron do granatu nieco zrównoważył smak.Piękna rubinowa barwa zachęca do wypicia.Po odkręceniu butelki poczułam zapach….wina.Tak zapach czerwonego wina.Smakiem nawet przypomina wino.Idealnie pasuje jako dodatek do posiłków.Sok doskonale orzeźwia i zaspokaja pragnienie.

DSCN2646Naturalny sok z pigwy posiada piękną miodową barwę.Opakowanie szklane – 1 litr .Sok z pigwy ma charakterystyczny, specyficzny i przyjemny słodko-kwaśny orzeźwiający smak.Bardzo lubię zapach i smak pigwy.Przypomina mi sie dzieciństwo i herbata z dodatkiem soku z pigwy.Ten sok w odróżnieniu od poprzednich jest słodki,zapewne znajdzie wielu zwolenników wśród dzieci.

Gdybym miała wskazać najlepszy sok to byłby to trudny wybór.Każdy ma coś w sobie i zapewnia inne doznania smakowe.

Jeśli chcecie poznać smak soków  bacznie obserwujcie mój  blog gdyż niebawem, wspólnie z Grante zorganizujemy dla Was konkurs,w którym do wygrania będą te pyszne soki.

 

 

 

 

 

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/soki-grante-idealne-nie-tylko-na-letnie-orzezwienieie/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

13 comments

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: