Studia za granicą – czy warto?

Maturzyści i studenci, coraz częściej  wybierają magisterkę za granicą. Od lat wiadomo, że studenci którzy wyjeżdżają na zagraniczne studia szybciej znajdują wymarzoną pracę, zarabiają więcej niż ich koledzy po polskich uczelniach gdyż wykształcenie zdobyte na zagranicznej uczelni daje przewagę na naszym rynku pracy. Studia za granicą to też  szansa na życiową przygodę oraz możliwość doskonalenia umiejętności z języka obcego. Aby kształcić się na zagranicznej  uczelni, potrzebna jest matura lub licencjat  i znajomość angielskiego.

Przy podejmowaniu decyzji o podjęciu nauki za granicą należy, wziąć pod uwagę kilka czynników jak na przykład atrakcyjność danej uczelni, możliwość późniejszego zatrudnienia, przystępność finansową, ale też dostęp do kultury i sztuki czy usług technologicznych. Bardzo ważne są też  korzyści koszty życia w danym kraju. Warto wcześniej sprawdzić ile będą kosztować np. podstawowe produkty żywnościowe, ksero, podręczniki, bilety na autobus i.t.p. Za granicą będziemy uczyć się z ludźmi z różnych zakątków świata. Pracując i ucząc się  z przedstawicielami innych kultur poznamy ich wartości i tradycje.

W Anglii studia są płatne natomiast członkowie UE, studiujący w Szwecji czy Danii nie płacą nic za swoją edukację. W Holandii opłaty zależą od poziomu i kierunku. Wszędzie można się ubiegać o stypendia, i zasiłki studenckie dla obcokrajowców.

Znalezienie studiów zagranicznych nie musi być być  trudne. Firma Elab Education Laboratory od 2014  pomaga polskim maturzystom i studentom spełnić marzenia o międzynarodowej edukacji. Konsultanci z fundacji Elab pomagają przekuć nasze marzenia w czyny,  Dzięki nim proces rekrutacji, który dla nas wydaje się  trudny do zrealizowania okazuje się przysłowiową „bułką z masłem. Elab również doradzi w kwestii uczelni i kierunku. Pomoże w uzyskaniu stypendium czy akademika.

 Firma Elab Education Laboratory specjalizuje się w doradztwie oraz kompleksowej pomocy w procesie rekrutacji na studia za granicą, studia magisterskie w Anglii, studia w Danii czy medycynę za granicą. Odwiedzając witrynę studia.elab.edu.pl dowiesz się między innymi, jakie są wymagania na studia w Anglii i nie tylko. Dzięki fachowej i darmowej pomocy konsultantów z Elab Education Laboratory nasze marzenia na pewno staną się rzeczywistością.

DLACZEGO WARTO ZAUFAĆ ELAB EDUCATION LABORATORY ?

– Współpracują z ponad 20 placówkami edukacyjnymi

– Pomagają  rozpocząć studia za granicą,w dowolnych miastach świata na  1000 kierunkach anglojęzycznych

– 100% podopiecznych dostaje ofertę z uniwersytetu

– 72% dostało się do szkoły pierwszego wyboru (w tym Oxford i Cambridge)

– Pomogli już ponad 500 osobom spełnić marzenia o studiach zagranicznych

– Ponad 100 000 PLN uzyskanych stypendiów

Klienci ELAB EDUCATION LABORATORY studiują na uczelniach całego świata.

„Elab to setki wysłanych aplikacji, omówionych case studies ze studentami, zaplanowanych ścieżek kariery.
Studia na najlepszych uczelniach na świecie to długa, skomplikowana droga i warto mieć przy sobie kogoś kto edukacją międzynarodową zajmuje się profesjonalnie.”

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/studia-za-granica-czy-warto/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

3 comments

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: