Suplement diety Green Coffee Max

Od  firmy BS-FARM otrzymałam  do przetestowania suplement diety Green Coffee Max.

kawaFirma zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości suplementów diety.

Firma o sobie:Stale monitorujemy polski rynek oraz prowadzimy badania konsumenckie. Zdobyta w ten sposób wiedza jak również wrażliwość na potrzeby rynkowe znajduje odzwierciedlenie w innowacyjnej działalności producenckiej firmy Bs-Suple. Opracowujemy i tworzymy suplementy diety optymalnie dopasowane do aktualnych trendów rynkowych oraz oczekiwań naszych Klientów.Produkty firmy Bs-Suple bazują na naturalnych surowcach, odznaczają się wysokim stopniem przyswajalności oraz wysoką skutecznością oddziaływania na organizm ludzki.

DSCN2708Zapraszam po więcej informacji oraz do zapoznania się z ofertą Firmy BS Farm

Kofeina pomaga wzmocnić zdolność koncentracji oraz pomaga zwiększyć czujność.W związku z tym, jeśli masz pracę typowo umysłową albo studiujesz i masz osłabioną koncentrację, i trudno jest ci się skupić, z pomocą może przyjść kofeina zawarta w suplemencie diety GreenCoffeeMax .
Kofeina ułatwia pracę umysłową, polepsza procesy zapamiętywania i kojarzenia oraz wydłuża okres uwagi, czyli oddziałuje na poszczególne elementy składające się na koncentrację. Podnosi czujność, a tym samym znosi uczucie znużenia i zmęczenia, a także skraca czas reakcji.

DSCN2707Składniki:Ekstrakt 3:1 z nasion zielonej kawy standaryzowany na 10% kwasu chlorogenowego, 2% kofeiny, kofeina bezwodna, stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), składniki kapsułki: żelatyna, dwutlenek tytanu (barwnik).

DSCN2710Znana nam kawa ma kolor brązowy lub czarny, dlatego może się wydawać, że zielona kawa jest jakąś nowością, niedawno odkrytą tajemniczą odmianą kawy.Zielona kawa jest tą samą, którą znamy, tyle, że jeszcze przed odróbką termiczną, czyli niepaloną.Chyba większość z nas nie wyobraża sobie poranka bez kubka gorącej,stawiającej na nogi kawy.Rano kawa budzi nas do życia .W ciągu dnia ,kiedy czujemy znużenie z chęcią sięgamy po espresso.Kawa pomaga nam się skupić,rozluźnia,poprawia koncentrację.Kawa zawarta w  suplemencie diety GreenCoffeeMax  działa identycznie.Poprawia prace umysłową dlatego polecana jest studentom w czasie sesji.Polecam suplement diety GreenCoffeeMax osobom,które nie przepadają za smakiem parzonej kawy.Jestem niskociśnieniowcem,nie wyobrażam sobie życia bez kawy.Piłam kawę dwa razy dziennie .Chcąc sprawdzić działanie suplementu zrezygnowałam z popołudniowej filiżanki kawy a zaczęłam łykać kapsułki.Na początku czułam straszne znużenie.Dopiero po kilku dniach zaczęłam odczuwać działanie kofeiny zawartej w suplemencie.Po trzech tygodniach czuję wyraźną poprawę koncentracji.Nabrałam energii i czuję się świetnie.Suplement nie wywołał u mnie żadnych skutków ubocznych.DSCN2709Opakowanie GreenCoffeeMax posiada czytelną szatę graficzną.Na pudełeczku znajdziemy wszystkie niezbędne informacje na temat produktu.Dawkowanie,działanie oraz skład.Opakowanie mieści 6 blistrów po 10 kapsułek.Producent zaleca jedna kapsułkę suplementu dziennie,więc opakowanie wystarcza na dwa miesiące kuracji.Suplement zamknięty jest w łatwej do połknięcia żelatynowej otoczce.

Cena -30 zł-opakowanie 60 sztuk

 

 

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/suplement-diety-green-coffee-max/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

7 comments

  1. Ja bardzo lubię te sumplementy próbowałam kiedyś brać inne, ale żadne nie były tak mi odpowiadające! 🙂 Zresztą spora część moja rodziny się nimi „żywi” i wszyscy są raczej zadowoleni 🙂

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: