Suplement diety Magnolia

Testowanie z Samplecity

DSCN2140Chociaż stres towarzyszy każdemu, to należy nauczyć się jak z nim żyć i redukować jego negatywny wpływ na nasze zdrowie. W sytuacjach wzmożonego napięcia emocjonalnego możemy wzbogacać naszą dietę w produkty, które pozytywnie wpływają na samopoczucie (np. niektóre węglowodany powodują wzmożone wydzielanie serotoniny – hormonu szczęścia), witaminy z grupy B, kwasy omega-3, magnez, cynk i żelazo, gdyż niedobór każdego z tych składników może powodować depresję i bezsenność.Warto sięgnąć po suplementy diety takie jak Magnolia ,dla poprawy samopoczucia oraz pogody ducha.

Likwidacja napięcia psychicznego, strachu, depresji, poprawa nastroju.Nadmiar pracy, przewlekłe zmęczenie, nerwowy tryb życia, które często nam towarzyszą w codziennym funkcjonowaniu, sprzyjają powstawaniu reakcji stresowych i napięciu emocjonalnemu. Stres w dużej lub długotrwałej dawce ogranicza nasze możliwości intelektualne, powoduje złe samopoczucie, zaburza sen i nocny wypoczynek, jak i wywołuje poczucie bezradności.

WŁAŚCIWOŚCI:

-likwidacja napięcia psychicznego, strachu, depresji, poprawa nastroju
-skuteczny przeciwutleniacz – nawet 1000 razy skuteczniejszy niż witamina E
-wyciąg z magnolii ma działanie:DSCN2141

rozluźniające
relaksacyjne
przeciwstresowe
przeciwzapalne
przeciwalergiczne
oczyszczające
obniżające nerwowość i rozdrażnienie
łagodzące frustrację
zwiększające poczucie pewności siebie

ZALECANY PRZY:

problemach emocjonalnych
stanach lękowychDSCN2143
utracie energii
bezsenności
bólach głowy
napięciu mięśniowym
bólach menstruacyjnych

Wiosną mam problemy ze snem.Często też narzekam na utratę energii,rozdrażnienie nerwowość.Sądziłam,ze to zwykłe przesilenie wiosenne.gdyż co roku historia się powtarzała.Nie przyszło mi do głowy,że mogę odrobinę sobie ulżyć łykając suplementy diety.Na portalu Samplecity zakwalifikowałam się do testowania   suplementu  diety Magnolia. Producentem tych tabletek jest Czeska Favea. Opakowanie zawiera 30 dosyć dużych lecz łatwych do połknięcia tabletek.Po prawie miesięcznej kuracji zauważyłam,że przesypiam całe noce.Budzę się wypoczęta.Nabrałam energii .Magnolia nie ma działania uzależniającego, które pojawia się przy stosowaniu leków pochodzenia chemicznego. Nie podrażnia żołądka.Nie zauważyłam skutków ubocznych.Na pewno będę kontynuować kurację tym suplementem.

Tabletki można zakupić w sklepach zielarskich w cenie ok 25zł.

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/suplement-diety-magnolia/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

6 comments

  1. Nie stosowałam jeszcze tego typu specyfików, chociaż ostatnio stresów aż nadto 😉 może warto spróbować

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: