Tanie wcale nie znaczy złe

Dałam się skusić w SuperPharm na żel Kamill kokosowy.Wcześniej nie znałam tego produktu zachęciła mnie promocyjna cena 3,99 zł.

Pojemność: 250ml

Kamill to firma niemiecka.Produkty naszych sąsiadów często też można spotkać  w drogerii Rossmann Żel znajduje się w solidnej plastikowej butelce z zamknięciem typu „klik”dopasowanej do dłoni.zawiera proteiny mleka które przywracają delikatnej i suchej skórze równowagę. Delikatne lipidy i specjalna kompozycja naturalnych substancji nawilżających chronią skórę przed wysuszeniem. Łagodne, nie podrażniające skóry substancje myjące sprawiają, że skóra staje się gładka i elastyczna, a samopoczucie doskonałe.Zapach nie pozostaje na skórze co jest dla mnie plusem gdyż nie będzie kolidował z zapachem ulubionego balsamu czy perfum.  Przebadany dermatologicznie, posiada neutralny dla skóry odczyn pH.

Występuje w wersjach:

– Lemon & Buttermilk,
– Rhubarb & Lime,
– Soft Camomile,
– Milk & Honey,
– Silky Milk,
– Wild Rose Milk,
– Choco-Mint & Cocoa Butter,
– Chocolate & Coconut Milk,
– Passion Flower & Vanilla Balm,
– Olive & Lime Blossom,
– Coco Cream.

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/tanie-wcale-nie-znaczy-zle/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

4 comments

  1. nie znam tej marki, ale widze ze wiele fajnych zapachow sa w napisach. Jak Kasia podesle jakis to sprubuje:) np wild rose milk

  2. uwielbiam żele o zapachu kokosa:) Po zimie nawilżenie skóry to podstawa! Jest wiele żeli na rynku które obiecują nie wiadomo jakie cuda i do tego mało nie kosztują, a w rzeczywistości wysuszają gorzej od zwykłego mydła.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: