Testuję Somat Gold 12 actions z Rekomenduj.to

Nie znoszę marnotrawstwa dlatego zanim  kupię coś nowego – kosmetyk, czy też środki czystości, staram się popytać znajomych lub poczytać opinie w internecie. Czasami opinie innych nie pokrywają się z naszymi odczuciami dlatego lubię, przed zakupem wypróbować produkt. Chętnie uczestniczę w akcjach, gdzie można zdobyć próbki, w akcjach typu zwrot pieniędzy(cashback ) bądź akcjach ambasadorskich, gdzie nie tylko próbuję pełnowartościowe produkty, ale i mam możliwość podzielenia się produktami ze znajomymi.

Ostatnio, dzięki portalowi Rekomenduj.to miałam okazje uczestniczyć w projekcie Somat Gold. Jestem posiadaczką starej, bo ponad 10 letniej zmywarki do naczyń. Od jakiegoś czasu miałam wrażenie, że zmywarka się psuje – nie domywała naczyń, a szkło po umyciu miało dziwny, mleczny nalot. Wyczyściłam zmywarkę i zmieniłam środek myjący , jednak niewiele to pomogło. Pomyślałam, ze pora wysłać mojego Boscha na emeryturę i zakupić nową pomoc domową. Rozglądałam się za odpowiednią kandydatką, gdy w moje ręce trafiła paczka z Rekomenduj.To. Postanowiłam sprawdzić, czy wina w niedomywaniu naczyń i zaciekach tkwi po stronie zmywarki czy w produktach użytych do mycia.

Somat Gold 12 actions tabletki do mycia naczyń w zmywarkach. Somat Gold bez fosforanów. Zapewnia perfekcyjnie czyste naczynia bez wysiłku i z troską o środowisko.

 

 • Skutecznie myje
 • Chroni szkło przed matowieniem
 • Usuwa plamy z herbaty i kawy
 • Funkcja nabłyszczacza
 • Funkcja soli
 • Szybko się rozpuszcza
 • Neutralizuje nieprzyjemne zapachy
 • Działa już w 40°C
 • Chroni zdobienie naczyń
 • Zapewnia połysk naczyń i sztućców ze stali nierdzewnej
 • Efekt suszenia
 • Bez namaczania

Tabletki do mycia naczyń SOMAT Gold 12 actions to nowa formuła wzmocniona siłą kwasu cytrynowego. Produkt zapewnia perfekcyjną czystość naczyń bez jakichkolwiek zabrudzeń oraz olśniewający połysk.Skutecznie myje i ochrania szkło przed matowieniem. Przyjemna woń neutralizuje brzydkie zapachy. Usuwa nawet najgorsze zabrudzenia i chroni zmywarkę przed osadzaniem się kamienia.

Z ciekawością przystąpiłam do testów Somat Gold 12. Otworzyłam opakowanie, wyjęłam tabletkę, opakowaną rozpuszczalną folią. Umieściłam tabletkę tam, gdzie jej miejsce, zamknęłam zmywarkę i nastawiłam program mycia w 40°C . Opis tabletek Somat Gold 12 brzmiał bardzo przekonywająco, ale czy czy moja, stara zmywarka da radę bez wstępnego mycia naczyń,  bez dodatku nabłyszczacza i w tak niskiej temperaturze???  Po zakończonym cyklu mycia, otworzyłam zmywarkę i  wpadłam z zachwyt – naczynia lśnią czystością, po zabrudzeniach nie ma śladu. Mało tego, moja zmywarka jest czyściutka i pachnąca. Stosując Somat Gold 12 nie muszę pamiętać o soli i nabłyszczaczu, ponieważ są one w składzie tabletek. Brak smug,  piękne błyszczące szkła, nierdzewne garnki bez zacieków , porcelana czysta i pachnąca zmywarka to efekt stosowania Somat Gold 12 potwierdzony przez moich znajomych, którzy wraz ze mną testowali tabletki do zmywarki Somat Gold 12 actions .

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/testuje-somat-gold-12-actions-z-rekomenduj-to/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

8 comments

  1. Nie kupuj małej zmywarki ,bo to strata pieniędzy. Włożysz tam jeden garnek , dwa talerzyki ,kubeczki i już pełna. Syn ma małą i czasami musi myć dwa razy dziennie.

 1. Nie wyobrażam sobie życia bez zmywarki do naczyń 😀 😀 😀 Chociaż ja rzadko używam do niej produktów typu „all in one”, ale to z uwagi na to, że najczęściej nastawiam ją na program szybki, dla którego nie jest to zalecane. Fajnie, że Twoja zmywarka jest uratowana od emerytury 😀

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: