Tolerans Sensitive krem specjalny pod oczy i na powieki

Kocham wiosnę ale jest coś co przysłania mi radość z tej cudownej pory roku.ALERGIA na pyłki.To trudny czas dla moich oczu,które łzawią i pieką.Słone łzy podrażniają delikatną skórę pod oczami. Krople,które stosuję przynoszą ulgę lecz niezbyt dobrze wpływają na skórę wokół oczu.Potrzebuję kosmetyku,który zadba o nią,nie wywołując dodatkowych podrażnień.

SAM_1343

Tolerans
Krem specjalny pod oczy i na powieki

Zalecany do codziennej pielęgnacji skóry pod oczami i na powiekach, z tendencją do nadwrażliwości, wysuszonej, nietolerującej tradycyjnych preparatów pielęgnacyjnych.

Składniki aktywne: Neutrazen™, Phytosqualan–Skwalan, Witamina E, Gliceryna, Dub Diol

  • Poprawia jędrność i napięcie skóry wokół oczu
  • Zmniejsza aktywność neuropeptydów odpowiedzialnych za
  • czerwienienie i pieczenie skóry
  • Błyskawicznie się wchłania
  • Doskonale tolerowany przez skórę nadwrażliwą
  • Hypoalergiczny

SAM_1344Bardzo lubię kosmetyki marki DERMEDIC za działanie i bogatą ofertę dostosowaną do każdego typu skóry.Ufam marce dlatego aby ulżyć suchej i podrażnionej skórze wokół oczu sięgnęłam po
TOLERANS SENSITIVE Krem specjalny pod oczy i na powieki.SAM_1349Krem zakupimy w wygodnym opakowaniu typu airless.Ten typ opakowań gwarantuje nam higieniczne stosowanie.Jest to szczególnie ważne przy kosmetykach pod oczy.
Krem kosztuje około 20 zł i nabyć go można przede wszystkim w aptekach.

W kremie nie znajdziemy

  • alkoholu
  • barwników
  • parabenów
  • substancji zapachowych

SAM_1348Przez łzawienie zmuszona jestem stale wycierać oczy chusteczką.Niestety chustki są szorstkie i  podrażniają,natomiast krople na alergię wysuszają moją delikatną skórę.Krem doskonale łagodzi i koi podrażnienie,oraz zmniejsza nadmierną wrażliwość. Krem TOLERANS SENSITIVE  ma delikatną fakturę.Szybko się wchłania i zapewnia nawilżenie na kilka godzin.Dobrze chroni skórę przed przesuszeniem.Wystarczy nałożyć preparat aby poczuć natychmiastowe ukojenie.Zaczerwienienie i pieczenie szybko ustępuje.Krem jest doskonale tolerowany przez skórę nadwrażliwą i alergiczną-taka jak moją. Nie zauważyłam specjalnego ujędrnienia skóry.Oczekiwałam ulgi i nawilżenia.Pod tym względem krem sprawdził się doskonale.

Producentem kremu jest firma BIOGENED.S.A.

Zapraszam Was do zapoznania się z bogatym asortymentem dermokosmetyków Dermedic

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/tolerans-sensitive-krem-specjalny-pod-oczy-i-na-powieki/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

2 comments

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: