Umbra Organizer na biżuterię DRESS

DSCN1779 DSCN1796

Wszędzie dziewczyny chwalą się organizerami na kosmetyki z Biedronki to i ja się pochwalę świetnym organizerem UMBRA.Powiedzcie,ale tak szczerze,czy często zdarza Wam szukać na przykład kolczyka do pary?Albo zegarka lub okularów?Mimo,że mam szkatułkę,często zostawiam gdzieś łańcuszki,pierścionki.Od dziś koniec z szukaniem,a to za sprawą organizera DRESS,który wygrałam na profilu Q-Decor.

Dwustronny organizer wykonany jest z łatwego do czyszczenia materiału.Posiada kieszonki na drobną biżuterię i paseczki  zapinane na rzepy,na  korale,łańcuszki,bransoletki czy zegarki.Organizer Dress zaskoczył mnie wielkością,sadziłam,że to będzie mała sukieneczka a tu mamy do czynienia z oryginalnym wymiarem „małej czarnej”nawet nie sądziłam,że to tak przydatny gadżet.Już nie biegam   z kolczykami,czy łańcuszkiem by dopasować do kreacji.Wieszam organizer obok i mam wszystkie potrzebne „precjoza” pod ręką.Dla mnie-bomba  🙂

DSCN1794DSCN1798

Opis producenta.

Organizer na biżuterię Dress to świetny sposób na przechowywanie biżuterii w jednym miejscu. Kobiety tak samo uwielbiają biżuterię, jak wielki mają problem z jej przechowywaniem. Ciągłe poszukiwanie kolczyków do pary lub rozplątywanie łańcuszków może doskonale zniechęcić do jej noszenia. Jeden z projektów Matta Carra to prawdziwy przełom. Mała czarna sukienka zawieszona na wieszaku to tak naprawdę dwustronny organizer,  który na 24 zawieszkach i w 39 kieszonkach pomieści mnóstwo Twojej ulubionej biżuterii.

Wymiary: 45 x 102 cm

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/umbra-organizer-na-bizuterie-dress/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

9 comments

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: