Vaseline Spray Moisturiser- Kakaowe Rozświetlenie

Tegoroczne lato rozpieszczało nas upalną aurą,która miała zgubny wpływ na nasze włosy i skórę.Jedna wizyta u fryzjera i po suchych końcówkach nie będzie śladu.Gorzej przedstawia się stan mojej skóry.Jest sucha i łuszcząca dlatego kosmetyki gwarantujące głębokie nawilżanie są u mnie na pierwszym miejscu w kategorii pielęgnacji ciała.Vaseline to marka,którą ostatnio poznaję.Krem do rąk z Aloesem niedawno gościł na blogu dziś przyszła pora na Balsam głęboko nawilżający Vaseline Spray & Go

SAM_2887

Vaseline Spray Moisturiser – Kakaowe Rozświetlenie – Balsam w spray’u z wyciągiem z masła kakaowego

Głęboko nawilżający balsam do ciała z wyciągiem z masła kakaowego i mikrokropelkami wazeliny nawilża i przywraca skórze jej naturalny blask. Unikalny system aplikacji pozwala nanieść na skórę mgiełkę kosmetyku, aby równomiernie go rozprowadzić. Spray nawilża i wchłania się błyskawicznie. Natychmiast pozostawia skórę miękką i gładką. Zmysłowy zapach gwarantuje przyjemność stosowania.

SAM_2888

Cena: 190 ml – ok 20 PLN.

SAM_2895

Ostatnio mam szczęście do kosmetyków które przybierają dziwne formy.Jak na przykład mgiełka,która po aplikacji okazała się balsamem.

Vaseline Spray Moisturiser to balsam w sprayu.Opakowanie wyglądem przypomina dezodorant jedynie aplikacja jest inna.W przypadku dezodorantów użycie kosmetyku ogranicza się do nacisnięcia atomizera.Używając balsamu w sprayu trzeba  przekręcić plastikową obudowę, by skutecznie zablokować samowolne wydostanie się zawartości na zewnątrz.

SAM_2892

Przejdźmy teraz do działania –Balsam w sprayu Vaseline zostały wzbogacony o mikrokropelki 100% wazeliny, dzięki czemu jeszcze lepiej wspomagają proces regeneracji skóry nie pozostawiając na niej nieprzyjemnej tłustej warstwy.Praktycznie zaraz po aplikacji kosmetyku na skórę  można się  ubierać.To kosmetyk,dla tych,którzy rano po prysznicu nie mają zbyt dużo czasu by czekać aż balsam się wchłonie.

SAM_3012

Kosmetyk po zaaplikowaniu na skórę ,przypomina lekką piankę.Balsam bardzo dobrze nawilża i utrzymuje dość długo poziom nawilżenia skóry.Ma też miły i delikatny zapach masła kakaowego,który szybko znika.Jednak dla mnie nie jest to problemem ,gdyż kakaowy zapach nie współgra z używanymi prze zemnie perfumami.

SAM_2890

Podsumowując Vaseline Spray Moisturiser – Kakaowe Rozświetlenie – Balsam w spray’u z wyciągiem z masła kakaowego to idealny produkt by ukoić suchą skórę  nie tylko po wakacyjnym opalaniu.

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/vaseline-spray-moisturiser-kakaowe-rozswietlenie/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: