W poszukiwaniu kremu idealnego..

Czy zastanawiałyście się kiedyś jakby to było fajnie znaleźć dla siebie krem idealny.Krem,który jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki rozwiąże wszystkie nasz problemy z cerą.Odmłodzi o 10 lat,albo jeszcze lepiej zatrzyma czas.Ja jeszcze nie znalazłam takiego wymarzonego kremu do twarzy ale jestem blisko.Przedstawię Wam dziś mojego faworyta w pielęgnacji.Wprawdzie czasu nie zatrzyma ale cofnie wskazówki zegara o kilka godzin.

Poznajcie firmę GOLD WATER BLUE i jedno z ich dzieci BIOgenic Night 45

427313_488911794477387_2125918886_nGold Water Blue, to firma biotechnologiczna tworząca preparaty kosmetyczne rozwiązujące problemy naszej skóry. Nawet te najbardziej uciążliwe. Specjalistyczne formuły pozwalające nam zrzucić maski, które ubieramy co dzień starając się ukryć niedoskonałości naturalnej urody.

Motywem przewodnim oraz misją marki jest określenie-Nie noś Złotej Maski, choćby była najpiękniejsza. Damy Ci formuły, które pozwolą się jej pozbyć.

Misja
W poszukiwaniu doskonałości …

Poprzez tworzenie rzeczy dających radość i satysfakcję,
Poprzez tworzenie rzeczy żywych i istotnych dla wartości takich jak zdrowie i uroda,
Starając się wydobyć piękno będące cechą każdej istoty,
Używając wiedzy najwyższego poziomu,
W zgodzie z etyką, stale poszukując lepszych rozwiązań,
Dla innych, dla siebie, dla wszystkich …
Opis
Gold Water Blue – Złoto, Woda, Błękit …

ZŁOTO, bo jest najszlachetniejszym z pierwiastków. Od zawsze towarzyszące człowiekowi. Leczono się nim, ozdabiano, składano mu cześć, modlono się do niego, a nawet składano się z nim po śmierci.
Od wieków synonim luksusu. Ciepłe, energetyczne, przyciągające …

WODA, bo jest symbolem życia. Obrazuje także upływający czas.
Woda jest nam bliska – człowiek rodzi się w wodzie i nie może bez niej żyć. Jest jednoznaczna z higieną. Chłodzi nas, obmywa, koi …

BŁĘKIT, bo wszyscy lubią błękit …

Te trzy elementy są podstawą myślenia twórców firmy – co jest człowiekowi najbliższe, jeśli myśli o urodzie i zdrowiu? Z czym każdemu z nas kojarzą się te pojęcia? Z ciepłem, energią, czystością, lekkością, przyjemnością, magią. Złoto, woda, błękit.

DSCN0353Trochę informacji o serum BIOgenic Night 45

Bio-kosmetyki na noc z serii BIOgeniic Night są preparatami biogenicznymi – zawierają w swoim składzie serum mleka koziego kóz pochodzących z eksperymentalnej hodowli PAN Polskiej Akademii Nauk. Cechą charakterystyczną kosmetyków jest duża zawartość prekursorów fitoestrogenów.

Pozostałe składniki mają za zadanie pobudzić komórki do pełnienia swoich funkcji oraz dostarczyć składników pokarmowych aminokwasów, protein, kwasów tłuszczowych (w tym NNKT Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe), kwasu mlekowego, makro i mikroelementów, witamin. Odżywka łatwo się wchłania, dociera do kolejnych warstw skóry i utrzymuje się przez co najmniej 12 godzin.

Składnikami wspomagającymi BIOgenic Night 45+ są: masło Shea, wyciąg z Aloesu, witamina E, skwalan.

Odżywki biogeniczne BIOgenic przechodzą specjalistyczny proces obróbki gwarantujący zachowanie bioaktywności. Dzięki właściwej obróbce technologicznej, zostaje trwale połączona warstwa wodna i tłuszczowa do jednorodnej emulsji (typu olej w wodzie – O/W). Mikroskopijnej wielkości cząstki połączonych tłuszczów i fazy wodnej są w stanie dotrzeć do głębokich warstw skóry, co jest niemożliwe dla samych roztworów wodnych, czy olejów.

DSCN0354Serum jest nagrodą w konkursie „Jeśli lato, to tylko Hawaje” zorganizowanym na Facebooku.Wybór nagrody należał do mnie. Znając problemy mojej skóry szybko dokonałam wyboru. Czy trafnego? Z niecierpliwością oczekiwałam przesyłki.Poczytałam trochę o preparatach  BIOgenic i nie mogłam doczekać się wypróbowania tego specyfiku na twarzy.
Moje ulubione opakowanie z pompką ,pomyślałam otwierając przesyłkę.Nacisnęłam pompkę raz drugi trzeci i…nic, zacięło się. Naciskałam a pompka ani drgnie.Pomyślałam „albo ona albo ja” Naciskałam tak długo aż ustąpiła.Od tej pory działa bez zarzutu.Opakowanie estetyczne,szkoda,że nie ma możliwości kontrolowania zawartości. Serum posiada lekki, dosyć przyjemny zapach. Konsystencja delikatna i lekka – według mnie idealna. Nie ma problemu z rozprowadzeniem produktu. Wchłania się doskonale, wystarczy lekko wklepać w skórę aby poczuć jak staje się aksamitna. Moja cera przed zastosowaniem serum była szara, odwodniona z opadającym owalem twarzy. Zauważyłam ogromną różnicę.  Twarz odzyskała promienność,gładkość i jędrność, a drobne zmarszczki stały się mniej widoczne. Najlepszą rekomendacją niech będzie stwierdzenie mojej koleżanki. Najpierw długo mi się przyglądała. Po czym stwierdziła,że wyglądam jakoś inaczej,młodziej.
Ciekawa jestem jakie efekty można osiągnąć stosując całą linię preparatów BIOgenic .

Więcej produktów GOLD WATER BLUE znajdziecie TU

DSCN0358

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/w-poszukiwaniu-kremu-idealnego/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

13 comments

        1. Sadziłam,że to poważna firma.Na taką wygląda.Ja raz otrzymałam próbki zgniecione przez pocztę i jak tylko o tym wspomniałam to na drugi dzień wysłali ponownie,jeszcze dorzucili kilka sztuk.

      1. No ja tez myślałam ,że to firma inna niż wszystkie ,tym bardziej ,że zaczyna a ja robię im reklamę wszędzie . Na początku dostałam od nich krem gen factor no02 i wisiorek ,a teraz to już poszli po bandzie . Wygrałam dwa razy więc dwa produkty mi się należą .

  1. Kochana, a ja tak z przekąsem napiszę, gdyby mnie krem o ponad 10 lat odmłodził to by mi panie w monopolowym Malibu nie chciały sprzedać 😉

    Gratuluję nagrody.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: