Wakacyjne gadżety na rower

Sezon urlopowych wyjazdów dopiero się zaczął dlatego chciałam przedstawić kilka ciekawych gadżetów, które z pewnością przypadną Wam do gustu.

Urlop to dla nas czas gdy z samochodu przesiadamy na rowery. Jazda na rowerze jest zdrowa, ekologiczna i bardzo przyjemna. Zazwyczaj na rower zabieramy najpotrzebniejszy rzeczy, które upychamy w malutkim plecaku. Poruszając się na rowerze, nie możemy sobie pozwolić, aby coś ograniczało swobodę naszych dłoni. Wszystkie potrzebne nam przedmioty jak telefon, dokumenty i portfel najlepiej schować w poręcznej saszetce.

Saszetka od marki Dakine

Cechy produktu: Nieusztywniana saszetka posiada dwie zamykane kieszenie na telefon, portmonetkę czy mp3
Regulowany pasek biodrowy.

 

Plecak na  wycieczki rowerowe powinien być lekki, wąski i posiadać tak zwany system wentylacji powietrza. Taki właśnie jest Plecak ATLAS HYDRO PACK OgioTen plecak rowerowy  wykonany z  trwałego materiału, który zapewnia doskonałą ochronę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Pasek na ramię posiada możliwość regulacji i został stworzony tak, by utrzymywać wilgoć z dala od ciała zapewniając dobrą cyrkulację powietrza, a tym samym długotrwały komfort użytkowania. Plecak posiada odblaskowe wykończenia, które zapewniają lepszą widoczność na drodze po zmroku.

Okulary to jedno z tych akcesoriów, bez których wiele osób nie wyobraża sobie wyjścia na rower. Do miejskiej jazdy wystarczą Okulary przeciwsłoneczne HARRY/PALISANDER/WODA Gepetto

Te okulary zostały wykonane ręcznie, z prawdziwego drewna palisandrowego. Zauszniki posiadają sprężynowe zawiasy.
Soczewki: niebieskie „lustrzanki”, z filtrem polaryzacyjnym. Posiadają filtr UV 400 zapewniający 100 % ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB.

Nikt nie lubi gdy nagła zmiana pogody zakłóci nam  przyjemność jazdy rowerem . Na pogodę wpływu nie mamy ale możemy odpowiednio zabezpieczyć odzież by czuć się sucho nawet podczas wielkiej ulewy. Jak ? Dla mnie za sprawą produktów Nikwax problem przemoczonego obuwia i kurtki już nie istnieje.

Nikwax Polar Proof  na pojedynczych włóknach pozostawia elastyczną warstwę hydrofobową, co pozwala oparom wilgoci przedostać się na zewnątrz, zachowując właściwości oddychające i optymalizując wydajność w deszczową pogodę. Ponadto, powstrzymuje plątanie się nitek polaru, przedłużając jego żywotność. Piorąc w  Nikwax Polar Proof  wiem, że  woda nie wsiąknie w odzież,  tylko z niej spłynie. W tak zaimpregnowanej odzieży mam pewność, że deszcze nie zepsuje mi wycieczki.

Wszystkie przedstawione przeze mnie produkty oraz zdjęcia pochodzą ze strony deskshop.pl Zapraszam do zapoznania się z pozostałym asortymentem sklepu.

 

 

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/wakacyjne-gadzety-na-rower/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

One comment

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: