Wegańskie kosmetyki do rąk i stóp MelliCare

Dziś przychodzę do Was z wegańskim produktem kosmetycznym, naszej rodzimej marki MelliCare.Jest to marka stworzona przez Aleksandrę Matysiak. Pani Aleksandra obserwując codzienną walkę bliskiej osoby z cukrzycą, postanowiła stworzyć produkty kosmetyczne do dłoni i stóp, gdyż to one stwarzają najwięcej problemów podczas zmagania się z tą chorobą. Wegańskie kremy do rąk i stóp MelliCare posiadają nie tylko właściwości pielęgnujące i lecznicze. Ich przyjemny zapach daje ukojenie zmysłom. Oprócz kremów w ofercie MelliCare. znajdziemy naturalne scruby. Kosmetyki MelliCare. dedykowane są wszystkim, którzy zmuszeni są – z różnych powodów – do szczególnej dbałości o skórę dłoni i stóp.

Od producenta :

Odżywczo-kojący krem do rąk patchouli & lemon MelliCare

,,Krem zawiera certyfikowane masło shea, znane ze swoich właściwości zmiękczających, łagodzących i ochronnych. Pochodzące z owoców drzew masłosza masło shea zawiera substancje tłuszczowe oraz cenne witaminy A, E i F, a także naturalne filtry chroniące przed promieniowaniem UVB. Gliceryna odpowiada za syntezę włókien kolagenowych i elastylowych. Krem wspaniale koi podrażnioną skórę rąk. Dzięki zawartym w nim olejkom z migdała i awokado skóra szybko się regeneruje. Mocznik silnie ją nawilża, a alantoina i ekstrakt z płatków nagietka – łagodzą podrażnienia, pielęgnując skórę szorstką, popękaną i zniszczoną. Krem tworzy także film ochronny, zabezpieczający przed niekorzystnymi czynnikami, takimi jak: wiatr, mróz, detergenty,,

Ostatni miesiąc nie był zbyt łaskawy dla moich dłoni. Porządki świąteczne, detergenty, warunki atmosferyczne, suche powietrze w pomieszczeniu oraz środki odkażające, nie pozostały bez wpływu na stan skóry moich dłoni. W efekcie skóra rąk stała się sucha, szorstka i napięta. Aby odbudować warstwę lipidową i zregenerować skórę dłoni sięgnęłam po Odżywczo-kojący krem do rąk patchouli & lemon MelliCare. Krem zakupimy w tubce oraz w większym pojemniku z pompką w formie dozownika. Wygodna, mała, plastikowa tubka, znalazła na stałe miejsce w mojej torebce. Sięgam po nią gdy tylko poczuję potrzebę nawilżenie skóry dłoni. W domu dobrze mieć drugi, większy pojemnik kremu i stosować go w celu domowej pielęgnacji profilaktycznej, szczególnie po wszelkiego rodzaju pracach domowych z użyciem środków czyszczących i rękawic ochronnych.

Krem posiada bardzo przyjemną i lekką konsystencję oraz przepiękny zapach – patchuli i cytryny. Kosmetyk nawilża i regeneruje naskórek. Mimo, że ma w swym składzie masło shea oraz olejki z migdała i avokado, wchłania się szybko, nie pozostawia tłustego filmu, i nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu.

Na pewno polubią go osoby, które nie przepadają za kremowaniem rąk, gdyż potem wydają mi się lepkie i tłuste. Po użyciu odżywczo-kojący krem do rąk patchouli & lemon MelliCare mogę dotykać klawiaturę telefonu czy komputera bez obaw, że zostawię na niech ,,tłuste pieczątki”.

Jeśli Wasze dłonie tak jak moje, są szczególnie przesuszone, proponuję na noc posmarować je grubszą warstwą kremu i założyć czyste bawełniane rękawiczki. Taka“maseczka” na dłonie, pomaga skórze szybciej zregenerować warstwę ochronną naskórka i zapewnia odpowiednie nawilżenie.

 

 

 

 

 

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/weganskie-kosmetyki-do-rak-i-stop-mellicare/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

2 comments

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: