Zapraszam na herbatkę z czerwonokrzewu

Rooibos Zielony to naturalnie ususzone, niepoddane procesowi fermentacji listki czerwonokrzewu afrykańskiego. ROOIBOS ZIELONY nie uległ procesom utleniania, dzięki czemu zawiera ogromne ilości witamin, utleniania, dzięki czemu zawiera ogromne ilości witamin, minerałów i innych mikroelementów. Bogaty w antyutleniacze, nie zawiera kofeiny dlatego jest idealnym napojem dla dzieci i kobiet w ciąży.

DSCN3034Trawa cytrynowa obok charakterystycznego świeżego, cytrusowego smaku znana jest ze swoich właściwości łagodzących i uspakajających.

Herbata jest pakowana w saszetki.Producent foliując każdą saszetkę  zadbał aby jak najdłużej zachowała swoje walory smakowe.  Herbata jest delikatna w smaku.Napar jest jasny słomkowy,klarowny.Aromat trawy cytrynowej  prawie niewyczuwalny a szkoda .

DSCN3036Bogactwo naturalnych substancji zawartych w listkach ZIELONEGO ROOIBOSA w połączeniu ze smakiem TRAWY CYTRYNOWEJ to gwarancja niepowtarzalnych doznań smakowych.”

Cena  ok  3,90 zł

Zapraszam do sklepu .ASTRA

Mięta posiada znakomite właściwości dobroczynne, pozytywnie wpływa na organizm i jego zdrowie. Połączenie delikatnego naturalnego smaku ROOIBOSA ZIELONEGO z intensywną ze świeżą MIĘTĄ sprawiło, że herbata zyskała nowy wymiar smaku.

DSCN3019Rooibos herbata z czerwonokrzewu z miętą zdecydowanie przypadła mi do gustu.Bardzo orzeźwiająca,idealna na gorące lato.Po dodaniu kostek lodu i plastra cytryny otrzymamy zdrowy napój dla dorosłych i dla dzieci.Mięta nie od dziś znana jest z dobroczynnych właściwości.Polecana przy dolegliwościach żołądkowych.Ta herbatka na dłużej zagości w moim domu.

DSC_0011

 

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/zapraszam-na-herbatke-z-czerwonokrzewu/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

6 comments

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: