Zapraszam na herbatkę

Wiecie,że że pod względem spożycia herbaty Polska zajmuje dość wysokie, dziesiąte miejsce na świecie)herbata towarzyszy nam od śniadania aż po kolację. Na co dzień i od świętą.Pijemy ja samą lub z ulubionymi dodatkami.  Po upalnym lecie,kiedy to gównie woda i soki gasiły moje pragnienie wracam do herbat.Pyszna, ciepła, relaksująca lub pobudzająca, pełna różnorodnych smaków i aromatów – HERBATA to z pewnością jeden z najlepszych  napojów na jesienno-zimowe dni i wieczory.

SAM_3989

Niedawno trafiły do mnie dwie nowości Lipton ( nowa seria liczy 9 aromatyzowanych kompozycji ) –  DARNING ENGLISH BREAKFAST oraz FLIRTY LADY LIPTON.

Lipton tym razem postawił nie tylko na smak ale i na wygląd opakowań.Kolorowe o ciekawym designu na pewno wyróżniają się na półce sklepowej.

SAM_4092

DARNING ENGLISH BREAKFAST to czarna herbata z charakterem.W opakowaniu znajduje się 20 torebek piramidek.

SAM_4088

Po dwóch-trzech minutach od zalania otrzymujemy wyrazisty, mocny ,intensywny w smaku napój. Czarna herbata daje ciemnoczerwony napar o bardzo przyjemnym aromacie. Tylko ciepła czarna herbata ma właściwy sobie smak i taką właśnie powinno się ją spożywać. Taka herbata najlepiej smakuje mi z dodatkiem cytryny lub z plastrem pomarańczy.

SAM_4090

FLIRTY LADY LIPTON to zmysłowa herbata z kwiatowym aromatem.

SAM_4085

Herbata o jaśniejszym naparze i delikatniejszym smaku.FLIRTY LADY LIPTON to herbata z gatunku  aromatyzowanych. Delikatna, smakiem przypomina Earl Grey. Daje jaśniejszy od poprzedniczki napar. Herbata ta jest przyjemna w smaku ,o długo utrzymującym się aromacie.

 

 

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://kasia-testuje.pl/zapraszam-na-herbatke/
SHARE
Pinterest
Pinterest
Instagram

4 comments

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: